Jānis Forsts - Krāpšana

Jānis forsts piektdien 21.09.2018 šī persona man zvanija un stādijās priekšā kā jurists jānis kas pārstāv klientu Allu Favarisovu no kuras iegādājāmies nekustamo īpašumu. Stāstija kad esot radusies kāda problēma ar mūsu iegādāto īpašumu un vēlas iziet cauri visiem dokumentiem kas saistīti ar šo īpašumu.
Piekritu tikties šodien 27.09.2018, pavisam neparastā vietā stāvietā pie ogres tehnikuma.
Kad tikos prasiju lai uzrāda kādu dokumentu kas apliecina ka ir jurists, vienīgais ko varēja uzrādīt id karti, pēc kuras pārbaudiju šo personu. Izrādijās ka viņš ir maigi sakot krāpnieks ar stāzu un šajā gadījuma alla favarisova pasūtītāja kura vēlas apkrāpt un izkrāpt matreālu labumu sev! Ja viņš ir centies jūs apkrāpt, vai esat apkrāpti tad neklusējam ziņojam, savācamies neļaujam apkrāpt citus un sēdinam aiz režģa.

R

м МаринаД 09.10.2018

Мою семью он обманул на деньги. К сожалению мы пострадали от этого человека, поэтому очень надеюсь,что кто то прочитав это, не поведётся на обман и мошенничество Яниса Форста.