Jānis Fokrots - Krāpnieks

Jānis FokrotsAutovadītājiem tālbraucējiem !!!!!! Nelieniet kārtejā latvijas blēža maisā Esiet uzmanīgi no šā blefotāja ,daiļrunātaja solītāja kuŗš sola maksāt ,bet kad jamaksā tad tik sākas problēmas Mēnešiem skraidi viņam pakaļ pēc naudas Informācija par šo darboni Kontakti un rekvizīti Loģistikas struktūrvienības vadītājs: Jānis Fokrots Tālrunis: +371 29212480 e-pasts: [slēpt]@unirent.lv Biroja adrese: Cēsu iela 31, k2, 3. stāvs, Rīga Tālrunis: +371 67661071 e-pasts: [slēpt]@unirent.lv Rekvizīti Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UNIRENT" Juridiskā adrese: Cēsu iela 31 korp. 2., Rīga, Latvija LV-1012 VRN komercreģistrā: 40003994843 PVN maksātāja Nr.: LV40003994843 Starptautisko pārvadājumu licence : KS09835 Eiropas Kopienas atļauja starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ar autotransportu: EK-05233Jānis Fokrots jau no 1995 gada nodarbojas ar blēdībām ko aizstāv pat žurnālists Lato Lapsa savā grāmata kā viņš A. Škēli pat uzmetis par 2 miljoniem, cik zemnieku nav līdz šim naudu par graudiem saņēmuši, tagad šoferus tālbraucējus apkrāpj Kā uzņēmumu registrs pieļauj tādiem darboņiem registrēt jaunas firmas uzņēmumus kuri tik apzog valsti un cilvēkus izputina, kas tie par likumiem saemā pieņemās laiks pārskatitLai samaksātu cilvēkiem nopelnīto ignorē zvanus pāredresē zvanus uz citiem uz SMS neatbild, bēguļo pa Ārzemēm ar ģimeni atpūzdamies Itālijā utt, kā tadus zeme vēl tur!!!

I