Jānis Dimants un SIA Kāpņu pasaule - Bezkaunība un brāķis

Kā bijušais klients silti iesaku bēgt no šīs firmas neatskatoties! Absolūta bezkaunība un bezpreģels Jāņa Dimanta personā. Saņemot priekšapmaksu, pazudīs nezināmās tālēs. Brīdī, kad pasūtījums būs jānodod, darbi vēl nebūs pat uzsākti, jo darbinieki būs aizmukuši kur nu kurais, un pa vārtu rūmēm tiks meklēti viesstrādnieki. Vāja darbības imitācija aizsāksies brīdī, kad būsiet uzmeklējis firmas īpašnieku. Dimants gaudos un mēģinās iežēlināt ar stāstiem par īslaicīgām finanšu grūtībām. Vizbeidzot, padsmit reizes pārceļot norunāto laiku, ieradīsies pārītis viestrādnieku, kas pirmo reizi dzīvē ieraudzīs kāpnes, centīsies noskaidrot, ko tad īsti jūs gribat, aizbrauks pēc naglām un pazudīs vēl uz mēnesi. Kad beidzot ieradīsies nākamā brigāde un šķitīs, ka sākat saskatīt vāju gaismas atblāzmu tuneļa galā, sāks krist nost viss, ko paspēja pielipināt pirmie. Kad beigās viss būs salipināts un pielipināts, un jūs būsiet iztērējuši savu dārgo laiku un nervus, galarezultātā iegūstot apšaubāmu kvalitāti, būsiet gatavs samaksāt kaut vai tikai par to, lai nekad vairs dzīvē neredzētu ne J.Dimantu, ne Kāpņu pasauli, ne viņu radītās kāpnes. Cerībā, ka taisnā ceļā uz Kāpņu pasauli jau ir devies maksātnespējas administrators vai tiesu izpildītājs, novēlu jums paļauties uz savu veselo saprātu un turēties pa gabalu no šīs firmas.