www.sudzibas.lv Janis Caune Totals krapnieks,iedzivojas uz cita naudu

Janis Caune - Totals krapnieks,iedzivojas uz cita naudu

Janis Caune no Otankiem deve sevi par Liepajnieku- banditu:) No vina vajag uzmanities ar naudas lietam un kaut kadiem darijumiem. Patik cilvekiem prasit naudu par mantam un nepardot,prasit naudu par darba iekartosanu un neiekartot darba,patik tirgot zagtas riepas ss.lv un tagad tirgo BMW meginot uzvarit piki,kas neatbilst masinas tehniskajam stavoklim ir ari ss.lv Diileris baigais:D ari zaglis, apzadzis visas savas darba vietas un tirgojis taas zagtaas mantas. Protams pieradijumu nav,bet vinja sieva to pati stasta visiem apkart! Cilveks vienkarsi unikals drankjis.Negribat pazaudet kaut ko no sev piederosa labak no ta cilveka turaties pa gabalu!

P

E es2 20.09.2012

Ja ja sito mudzi es ari zinu nevien vienam ta ar naudas lietam dara. Vinam 5istabu dzivokli 3istabas aiznemtas piekravatas ar tadam mantam!