Jānis Burvis - Bojājums

Pie Jāņa biju 2x.

Pirmajā reizē nokrāsoja durvīm apakšu un nohermetizēja moldingus - viss ok.
Pēc apmeklējuma ieteica atbraukt uz atdzelžošanu, kas izmaksātu 35eur.

Otrajā reizē, kad devos pie Jāņa, pierakstījos piekrāsot citām durvīm apakšu un veikt atdzelžošanu.
Pierakstoties minēja, ka tad arī pulēs uz ko es atbildēju - ja tas nepieciešams, lai atdzelžotu, tad ok.

Rezultātā atdzelžošana izmaksāja nevis 35eur, bet 150eur uz ko atainojums bija - materiāli dārgāki (starp pirmo un otro reizi 2 Mēneši starpība) un bez pulēšanas nemaz nevar veikt atdzelžošanu.

Ierodoties dabūju vēl uzgaidīt, kamēr padotie slauka mašīnu, jo bija vēl mitra, bet solīja kad uz to brīdi, kad ieradīšos, būs gatava.

Tās nedēļas nogalē pamanīju, ka aizmugurējās lampas kaut kā aizdomīgi izskatās - sāku pētīt un sapratu ka pēc pulēšanas parādījušās plaisas ap lampu augšējām malām un vairākās vietās kantes nodrāstas.

Aizbraucu pie jāņa atrādīties, bet apgalvoja ka to nav iespējams izdarīt ar pulēšanu 200%, varot pat parādīt, jo strādājot jau vairāk pa 5 gadi un saprot ko dara.

Prasīju jānim vai pats bija darbu veicis uz ko atbildēja - kopā ar padotajiem.

Cik es saprotu, tad pulēt auto var 1 cilvēks, jo vairāk nav vietas pie aparāta.

Es nesaku ka man lampas bija ideālā stāvoklī, pirms apmeklējuma, cik atceros bija 2 vai 3 mazas plaisiņas.

Kad prasīja jānim - no kā cita tad varēja tā lampas saplaisāt un lampām kantes tā sačakarēt? - atbilde nebija.

Mūsu saruna beidzās ar to ka Jānis teica - lai atved kādu, kas var pierādīt ka pulējot var tā lampas sačakarēt.

Es nesaku ka konkrēti Jānis man sačakarēja aizmugurējās lampas, visticamāk kāds no padotajiem, jo bija jaunas sejas, kad ierados uz otro apmeklējumu.

Uzņēmu video, ko aizsūtīju servisa darbiniekam, kur biju pirms mēneša, kas arī apliecināja ka pirms apmeklējuma lampas bija labā stāvoklī un visticamāk pulējot ir vienkārši pārkarsētas.

B

B Bluķis 14.07.2021