Janeks Ceriņš/ Par cilvēku no kura jāuzmanas - Apkrāpj sievietes

Mīļās sievietes, meitenes uzmanāties - Janeks Ceriņš!
Ļoti labs aktietis, melis, visu ko izdomās, lai sasniegtu rezultātu!
Meklē un skatās jůsu mantu-mašīnu, māju utt.
Skatās, kur var iedzīvoties un kad mēs saprotam, kas viņš patiesìbā ir, tad grůti no viņa vaļā tikt.
It ipasi iedzivošanās veids ir bērna taisīšana, tas vislābāk izdodas, ja nemaldos tādi ir jau 4, ja ne pat vairāk, bērni neintresē, nerūp, mak tik uztaisīt, ir uz alimentiem un ne kapeiku nemaksā, būtu bijuši 5, bet labi, ka laikus sapratu un ko izdarīju, kas viņš par mërkaķi ir, ir būts policijā, zhel, ka ar tādu lopu pagaidām neko izdarīt nevar, bet agri vai vēlu viņam viss nāks atpakaļ, gribëju jūs mīļas sievietes pabrīdināt, neuzķeraties!
Jo sola lielo mīlestību, ka nēsās uz rokām un nez ko tur vēl, bet viņam nepietiek ar vienu, jo kamer itkā esat kopā, dzīvojat kopā, tikmër viņš ar citām, meklë, ka warbūt atradīs labāku, kur vēl labāk varētu iedzīvoties.
Pēdējais kretīns, tadu aiz kkā vajadzetu pakarināt un aiz restēm, tā būtu viņa īstā vieta! Vińš ir pliks kā baznīcas zhurka, nekā viņam naw...
Nez kur tādi rodas, tākā uzmanaties, laikus brīdinu!

Komentāri (7)

J Jolanta Lapsane 05.01.2018

Nez kur rodas sievietes, kuras ielaižas ar šādiem plikajiem?

smejiesvesels 05.01.2018

Nē nu muļķe ne, vēl šitā apkaunot sevi rakstot publiski...savācies sievišķi!
Un ja kas, kaut ko esi dzirdējusi par Datu aizsardzības likumu par personas foto un datu publicēšanu? Skaties ka vēl papildusvisiem sū nav vēl uz menteni jādodas...

D Dace83 17.01.2018

Izlasi kārtīgāk Krimināllikumu un visu informāciju par datu aizsardzību, pirms draudi ar likumu vai aizej pastrādā policijā ja tik gudrs. Tad jau par to ka sievieti apsauc par muļķi internētā, tevi ar var saukt pie atbildības.

S Svekla 05.01.2018

Cirve!

D Dace83 17.01.2018

Pilns Flirts.lv ar tādiem. Meklē vecenes ar māju ar naudu un pēc tam apzog, apkrāpj un pasūta trīs mājas tālāk. Dažas uz zekiem uzraujas, tie datorus iznes no mājām pēc pirmās nakts.Re kur vēl tādu zinu jau kādas sešas uzmestas vecenes un bērnu čupiņa, alimentus nemaksā- Andris Petkus, jeb Andris-Pe. Žēl jau to sieviešu, meklē mīļumu saņem kārtējo uzmetienu.

D Dace83 17.01.2018

Paldies par informāciju LindaMalniece, un neņemiet vērā vīrišķu draudus komentāros.

L Labrador33 14.04.2018

Nesaprotu sievieshu logjiku - taam , jo lielaaks drankjis , jo pienjemamaaks!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes