Jandek plus, IK, Riepu serviss - Salocīja sliekšņus

Riepu serviss Jēkabpilī Kīeģeļu ielā 2.

Situācija pavisam vienkārša.
Pavasaris, vajag mainīt ziemas riepas uz vasaras. Sestdienas diena Atrodu servisu kurš darbojas, braucu iekšā.

Servisā ir šķēru pacēlājs. ( Jau parādās nelāga nojausma ka būs ''ziepes'' ) Skatos dzeks saak baazt zem dankratu vietaam kautkaadus dēļu galus un gumijas klucīssus. Saku ssim ka taavis nebuus labi noraadu veel vietu kur vareetu balstiit drossi , bet sis tik atbild ka buussot viss labi un citaadi ssis nevarot.
Rezultaats skaidrs man sliekšņos 4 buktes un remonts uz 200 Eiro
Pie visa taa vēl mainija gaisa pildīssanas nipeli kurss tagad laizz gaisu vairaak kaa vecais.

Morāle stāstam tāda ka ja varbuut kaadu būssu pabriidinājis un atrunājis braukt uz šo vietu, tad man bus prieks par vienu laimīgāku cilvēku kurss bus izvēlējies normālu riepu servisu.