www.sudzibas.lv Jancis bērnudārzs Vadītāja ņem kukuli

Jancis bērnudārzs - Vadītāja ņem kukuli

Vangažos bērnudārzā Jancis notiek šausmīgas lietas un vecāki brīnās ka nekas netiekot darīts! Jancis vadītāja Kadrija bērnus pieraksta savos žurnālos mistiskos, nekas neiet caur stingru datoru sistēmu! Kad pienāk bērnu rinda, tad izdomā simts ieganstus un bērnu neņem dārziņa, līdz ko nebūsi iedevis kukuli, bet ne visi vecāki var atļauties kukuli dot un neuzskata ka tas jādara! Ļoti daudz mēs vecāki esam sašutuši un nezinam kā ar to cīnīties un nesaprotam kāpēc tādi cilvēki strādā tādā iestādē!:(

E

S su 30.08.2011

Tā vienmēr ir bijis un būs, diemžēl.. Bez kukuļa dārziņā tagad tikt ir ļoti grūti.. Es nezinu, uz ko skatās atbildīgās instances, bet situācija šaja jomā ir ļoti bēdīga..:(

M MāteTerēze 30.08.2011

Caur policiju risini, ibje!

M MāteTerēze 30.08.2011

Paņem, pa kluso kamerā ieraksti kā viņa prasa kukuli un lai menti klapē to iestādi ciet! Ja netiek taviem bērniem, lai netiek nevienam!

G Gaits 31.08.2011

Gribi dzivot mazajos Vangazos-paklusee...iedod mazu prezentu un lietas kartojas...Diemzel pie mums ta ir...

S Santa 31.08.2011

Jā situācija ļoti1 bēdīga:( Vadītāja jāpadzen!