www.sudzibas.lv Jana un Ruslans Kurati Krāpniecība - meklēju vēl apkrāptos

Jana un Ruslans Kurati - Krāpniecība - meklēju vēl apkrāptos

Iznomā Ford Tranzit kemperi ar SS.lv starpniecību, līgums ir uz Janas Kurates vārda, taču visu organizē Ruslans Kurats. Kemperi iznomā, ar to viss kārtībā, taču to saņemot atpakaļ drošības nauda netiek atgriezta, klausuli neceļ, ja paceļ, tad izliekas, ka tie nav viņi vai arī mēdz solīt apmaksas termiņus, kurus nerealizē. Varbūt ir vēl kāds kas cīnās ar šo pašu ģimeni?

F

Ventilators 24.10.2017

Vajag rakstisku atziņu no viņiem par drošības naudu apmaksu. Ja, teikuši līdz šim mutiski, ka kemperim nekas nekaiš un nav iemesla paturēt drošības naudu. Kad ir rakstisks apstiprinājums, dodiet mazliet laika un ja ne kā, tad uz policiju ar iesniegumu.

N Nikolaas 24.10.2017

Sapinušies ar pašu nelabo...

I IrinaUrb 26.09.2022

Vidam samaksās, kā nodokļus, vismaz

J JelenaKok 15.10.2023

Mēs šogad arī iznomājām kemperi un depozītu arī nevaram dabūt atpakaļ, klausuli neceļ un uz izziņām jau neatbild.