www.sudzibas.lv Jahta Palsa īpašnieks krāpnieks

Jahta Palsa - īpašnieks krāpnieks

Es šovasar mēģināju piepildīt jau sen izlolotu sapni -izbraukt jūrā ar jahtu. Meklēju internetā, kas piedāvā šādu pakalpojumu un uzķēros uz Jahtas Palsa īpašnieka solījumiem. Un tā bija mana lielā kļūda. Īpašnieks solīja sākotnēji aizvest par vienu cenu, bet kad jau bijām izbraukuši, tad pieprasīja lielāku summu. Uz jahtas bijām ļoti daudz cilvēku. Sēdēja, kur nu kurais varēja piemesties. Jutos kā Libānas bēgle. Domāju, ka tika pārkāpti visi iespējamie drošības noteikumi. Cilvēki bija nepamierināti ar šo saspiestību un īpašnieka nekaunību par to vēl pieprasīt lielāku cenu nekā tika runāts iepriekš. Esmu ļoti vīlusies par šādu nekrietnu un negodīgu rīcību pret cilvēkiem, kuri vienkārši gribēja atpūsties.

I

T ToIra 13.07.2011

Priecājies, ka neizmeta pār bortu zivīm par barību!

Z Zane 13.07.2011

Vajadzēja maksāt tadu cenu, par kuru bijāt vienojušies. Tas ir pareizi arī no juridiskā viedokļa. Ja vienošanās par augstāku maksu nebija panākta, tad nebija pamata to arī pieprasīt un maksāt, ja pieprasa. Nevajag jau ļauties apmuļķoties. Tad jau sanāk, ka katram, kas Jūsu acu priekšā pieaudzēs summu, Jūs uzreiz maksāsit tik, cik prasa.

Z Zigurds 15.10.2011

Trīs gadus pa kārtai izmantoju šo kuģīti. Manuprāt ļoti korekti un dzīvespriecīgi - gan kapteinis gan īpašnieks. Viņiem vienmēr visas cenas ir internetā un jau visus trīs gadus veinādas. Domāju, ka pati esat kaut kā ne tāda, tā arī visa problēma. Mēs brauksim atkal.

S Sveta 24.10.2011

Mūsu uzņēmums arī nomāja to kuģīti. Kapteinis uzreiz paprasīja, vai vēlamies visu kuģīti, jeb brauksim ar kādiem kopā, kā arī noteica maksimālo braucēju skaitu. Man personīgi tas bija pasakains brauciens, kau dažiem nācās izbaudīt arī jūras slimību. Par cenām - viss bija korekti, tādas kā mājas lapā.

V Vladimir 12.12.2011

Mēs izmantojām šo kuģīti ziemas makšķerēšanai. Neviens neko līdzīgu LV nepiedāvāja. Cena bija labāka, nekā Klaipēdā. Kuģis arī uz goda!

A Andrejs 19.12.2011

Mums arī nelāga pieredze ar šo jahtu. Diemžēl sanāca tā, ka īpašnieks apsolīja, ka brauciens būs, bet dienu pirms brauciena paziņoja, ka tomēr nebūs. Bijām ļoti vīlušies jo speciāli bijām izbrīvējuši laiku šim braucienam.

S Smiltennieks 06.01.2012

Domāju, ka problēma ir tad, ja cenšas ietaupīt un braukt kopā ar citiem - tad arī esat atkarīgi. Es uz Palsas pabiju drauga dzimšanas dienā, īrējām visu kuģi un visi vēl tagad atceras. Paldies.