www.sudzibas.lv Jahonts Zelta auskari

Jahonts - Zelta auskari

Iegādājos auskarus veikalā Jahonts cena 133 lati, tā kā auskari ir visai palieli tos cītīgi katru vakaru pirms gulētiešanas izņemu laukā no ausīm, pēc nedēļas ievēroja, ka viens no auskariem ielocījies tā kā auskari nav pildīti, bet viegli zelts pūsts pa virsu, tas sācis deformēties, nolēmu, ka gadījies brāķis un droši sirdi nesu atpakaļ uz veikalu, lai sūta uz ekspertīzi, jo savu vainu neredzu. Protams ekspertīze atsaka manu sūdzību, un nu pēc nedēļas auskaru nēsāšanas varu pati meklēt meistaru, kas labos defektus, pati noteikti esmu bijusi neakurāta un gulējusi ar auskariem, kas radījis deformāciju, vnk tik negodīgi, uzskatu, ka visādi var gadīties un var būt brāķi arī jaunās precēs, pretenzijas necēlu, vnk gribēju, lai novērš kļūdu cena jau ar nav lēta, šobrīd zelts nemaksā kapeikas un 133 ls arī ir nauda pluss vēl tagad maksāšu par remontu, esmu vīlusies šajā veikalā un attieksmē pret klientu, diemžēl tā pie mums Latvijā notiek, nekādas atbildības....

Z

S Seona 07.02.2014

Tur nekad, neko nemaina pēc garantijas.

č Čegevara 19.02.2014

Es, par laimi, pie viņiem tā arī nenopirku auskarus. Biju nolēmusi sevi iepriecināt ar jauniem zelta auskariem, bet Jahontā (tajā, kas t/c Olimpija) pārdevēja bija tik neapmierināta, ka kāds viņu patraucējis, ka nopirku auskarus citā zeltlietu veikalā tai pašā tirdzniecības centrā. Acīmredzot šiem ir cietā alga un pārdevējām pilnīgi popig, vai ienāk veikalā kāds pircējs vai ne. Ja būtu kāds procentiņš no pārdotā, tad varbūt kustinātu savu pakaļu. Kaut gan...ir cilvēki, kas vienkārši negrib strādāt, vienalga, cik tiem maksātu.

G guncha 20.02.2014

Jahontā, kas atrodas Valdemāra RIMI, man apskaidroja, ka pūstie zelta auskari liecoties. Bet varot atnest čeku un aizsūtīs ekspertiem.
Rezultātu jau zinu no Zakses rakstītā