Jahonts - zagsana!

Silti iesaku NEKAD nevienam neiepirkties saja juvilieru izstradajumu veikala JAHONTS, ja nevelaties klut apzagti! Man draugs man svariga diena velejas uzdavinat zelta rokasspradzi (cena sniedzas lidz 100Ls) bet vina jau 2 diena saplisa. nesam atpakal uz veikalu uz remontu..pardevejas pirmkart ar loti lielu piepuli runa latviesu valodaa un attieksme tada itka es butu saplesusi so rokassprádzi pati. Ta nu man vinu sataisija, bet nepagaja ne mesesis, kad vina pilnigi parplisa, nesam atpakal, bet tur atkal prieksa tas pasas "laipnas sejas"ar atbildi: "nu jus jau varat vinu atstat, bet mes vinu vairak neremontesim, tur vajag taisit ekspertizi, ta nu veikals vinu "uztaisija"un protams atdzina mani par vainigu! Ta nu vini nav atdevusi ne rokasspradzi ne naudu!

J ja 13.05.2008

Nu veikals nedriskt taisit ekspertizi..To taisa neatkarigi eksperti!

S sab 13.05.2008

Kaut kas šeit nav tīrs, tapat vien pēc tik maz laika zelta lietas neplisas. Droši vien kvalitāte atbilst cenai.

S samanta 13.05.2008

kapec tad neplist kedites un citas rokasspradzes kuras pirktas kautvai pa 50Ls, protams, ka ta ir kvalitate..un veikala "ARTA" barona centra kvalitate ir 0 %. Kad biju otro reizi runaties..paskatijos uz citam rokasspradzem un ari vinam redzeju defektus..acimredzot tagad perkot juvilierizstradajumus ir janem lidzi lupa, lai neieberztos.. :(

M martins 16.04.2009

Alfas veikalā šai firmā strādā tikai zagļi neiesaku tur nevienam iepirkties tie mēsli mūs apzaga par 100 ls 2 min jo tur ir žīdu un krievu mafija lai tiem nelabs gals

M MILAWKA 19.04.2018

NOPIRKU TC DOLE JAHONTA ZELTA KEDITI, TIKA UZVILKTA UZ PARIS H REIZES 3, SAPLISA,LAI GAN KEDITE NEBIJA NO SMALKAKAJAM, AIZNESU PA GARANTIJU, LIKA UZEAKSTIT PAPIRU, PEC DIVAM NEDELAM ZVANA PARDEVEJA UN SAKA, KA MAN REMONTU VAR UZTAISIT UN, LAI ES VEL MAKSAJU 18 EIRO PAR TO, JO REDZ, ES ESOT PATI AIZKERUSI UN SAPLESUSI KEDITI, TAPEC VINI NEKOMPENSEJOT REMONTU...NEKADA VESTULE NETIKA UZRAKSTITA MAN AR PASKAIDROJUMU PAR ATTEIKUMU, NEKAS, TIKAI PARDEVEJAS VARD! PATI STRADAJU TIRDZNIECIBA UN PEC LIKUMA, JA KLIENTAM IR ATTEIKUMS, IR JARAKSTA VINAM IERAKSTITA VESTULE UZ E-PASTU VAI UZ VINA ADRESI. TOTALA KRAPSANA UN NIRGASANAS NO JAHONTA VADIBAS PUSES. ZAUDEJA KLIENTUS , JO ARI DRAUGI VAIRAK SAJA TIKLA NEPIEPIRKSIES!