www.sudzibas.lv Jahonts Slikts serviss, kvalitāte nulle

Jahonts - Slikts serviss, kvalitāte nulle

1.03 nopirku skaistu sudraba gredzenu. Viņam bija viens dimants liels un daudz mazu. Pēc nedēļas jau saka izkrist ārā mazie un apmēram pēc 3 izkrita lielais kamēr gulēju un salocijas gredzena turēšanas vietā. Aiznesu uz veikalu un tad sākas.. 11.04 Dole pārdevēja Jeļena bija vienkārši briesmīgs, 10 min vispār nepievērsa uzmanību mums , pļāpāja ar kādu. Tad kad parādīju gredzenu viņa vienkārši pateica ka tas nav brāķis, tā nevar būt, esmu uz viņu kāpusi vai vēl nez ko , šito viņi nelabos jo pati viņu sabojāju. Es gredzenus no rokām velku nost ļoti reti , un nevarēja neviens uzkāpt uz viņa. Tas sudrabs pats bija mīksts un guļot salocijas. Tad viņa saka citiem klientiem radīt gredzenu un beigās pasūtīja mani prom un teica lai daru ko gribu ar viņu. Klientu apkalpošana vienkārši briesmīga un kādas tiesības viņai ir piesaistīt citus klientus mūsu sarunā. Saprotu tagad ka gredzenu varu izmest tāpat kā 40€ . Vairāk nekad te neko nepirksu un citiem arī neiesaku .

V

D Dontkillmyvibe 11.04.2017

Pa 40€ gredzenu ar dimantiem nenopirkt ???? Kādu kvalitāti par tādu naudu vispār var gaidīt?

V Viktorija001 12.04.2017

Kādi dimanti? Pa 40 euro var būt tik cirkoni vai tam līdzīgi akmeņi.

Sudraba gredzens pa 40 EUR, ar dimantiem, kas katapultējas, un kurš pats salocās! Man patīk fantastika. Turpinājums būs?

J juule 12.09.2017

...guļot PATS slocījās.?! smieklīgi!