www.sudzibas.lv Jahonts Slikts serviss/attieksme

Jahonts - Slikts serviss/attieksme

Apkalpošana ļoti slikta! Pārdevēja neapmierināta ar dzivi, izskatījās, ka savas problēmas izgāž uz klientu! Ienākot veikalā likās, ka mēs kā pircēji esma ļoti liela nasta viņai! Dēļ apkalpošanas laulības gredzenus nopirkām citā veikalā, tajā pašā tirdzniecības centrā! Kur apkalpošana bija pozitīva un augstākajā līmenī! Publisks ''Fuj'' Jahontam!

23.10.2019

D

S Simona M 28.01.2020

Man arī tāpat gadījās. Tikai vairs neatceros Plazas Jahontā vai Spicē. Gribēju piemērīt vienu gredzenu, kuru biju jau noskatījusi internetā Jahonts mājaslapā. Pārdevēja bija tik neapmierināta, skatījās uz mani tādām acīm, apmēram, ko tev vajag no manis... Pirms gada Plazas Jahontā nopirku auskarus. Pārdevējas bija ļoti laipnas. Tikai auskariem tagad noplīsa "nagliņa" tā ko liek tieši auss caurumiņā. Skumji. Bija dāvanā uz dzimšanas dienu. Tagad nezinu, kur nest labot .