www.sudzibas.lv Jahonts Slikta kvalitāte

Jahonts - Slikta kvalitāte

Добрый день!
Советую никому не покупать в этой фирме, которая продаёт бракованные изделия. Подарила мужу цепочку из каучука, через время она просто начала ломаться, хотя все меры по её ношению были соблюдины. Попросила возрат денег, получила ответ-"сами виноваты"

20.04.2021

Atbilde no Jahonts Support Pārstāvja atbilde 21.04.2021

Atbildot uz Jūsu sūdzību, komentējam, ka Jums 2021. gada 19. aprīlī tika sniegta rakstiska atbilde, kurā tiek norādīts eksperta slēdziens par to, ka kaučuka siksniņas nēsāšanas laikā netika ievēroti juvelierizstrādājumu
lietošanas noteikumi, līdz ar to Jūsu prasība tika atteikta.

Lietojot krēmus un smaržas, vispirms ir jānoņem juvelierizstrādājumi, kā arī ir stingri aizliegts apmeklēt pirti, saunu, nēsājot juvelierizstrādājumus no kaučuka.

Visticamāk, ar doto juvelierizstrādājumu tika apmeklēta pirts vai sauna, kā rezultātā kaučuka siksniņas garums kļuva par 5 cm mazāks (iegādes brīdī kaučuka siksniņas garums bija 60 cm, tagad 56 cm).

Ar cieņu,
SIA "JAHONTS" administrācija.

Papildināts nastyabroka 21.04.2021

Сейчас можно говорить, что угодно и как угодно.Украшение использовалось правильно.Желаю полный возрат денег.

N