Jahonts - serviss

Pirms nepilna mēneša iegādājos rokassprādzi, zelta rokassprādzi, kas kā jau zelts maksāja dārgi! Pagāja 2 nedēļas un rokas sprādzei atnāca vaļā viens posms! Aizejot uz veikalu, lai iedotu preci uz garantiju, meistars to atteicās labot, kad griezos pie pārdevējām, lai rakstītu prasījuma pieteikumu, pārdevēja Kristīne, bija ļoti nelaipna un iztērējās zem katras kritikas! Nepieklājīga, uzvilkta, nelaipna un knapi runāja latviešu valodā, kas manuprāt, tirdzniecībā nav pieļaujams! Šīs pārdevējas dēļ vairs nekad neiešu tc akropole jahonts veikalā! Bet par to vēl nav viss stāsts! Uzrakstīju prasījuma pieteikumu un kāds pārsteigums, tas tika atmests atpakaļ! Neprasīju neko daudz, tikai lai ķēdi;te tiktu sataisīta! Pirmo reizi man ir tādas problēmas ar zelta ķēdītēm, tā man liek domāts, ka šis izstrādājums vienkārši bija brāķis! Ļoti slikta pieredze, ļoti slikta apkalpošana, neiesaki=u apmeklēt šī ražotāja tc akropole veikalu, kurā jus justos kā mēsls! Un arī noteikti pēc šī atgadījuma vairs neapmeklēšu šī uzņēmuma veikalus! Nu ka neo nedarot, nekur neatplēšot ķēdīte var pēv 3 nedēļu nēsāšanas saplit?

09.09.2019

La

Tu Turkey901 09.09.2019

"Šīs pārdevējas dēļ vairs nekad neiešu tc akropole jahonts veikalā!"

Labāk vispār neejiet laukā no mājām un nebojājiet garstāvokli apkārtējiem!

Ar Artūrs Dante 12.09.2019

Turkey šeit viss par lietu, tā kā nebojā gaisu - uj vienkārši nebojā gaidu ko regulāri dari :0

Tu Turkey901 12.09.2019

No sākuma pabeidz pamatskolu Artūr Dante un tikai tad demonstrē savu gudrību internetā, jo šobrīd raksti kā deģenerāts un demonstrē savas vājās prāta spējas!