Jahonts - serviss

Veikalā "Jahonts", kurš atrodas Maxima veikalā Saharova ielā nav iespējams iebraukt ar bērnu ratiņiem. 21.07.08 gāju uz šo veikalu, lai nopirktu dāvanā zelta ķedīti, bet sapratu, ka ar bērnu ratiem netieku iekšā. Uz lūgumu atvērt stikla durvis mazliet platāk, pārdevēja atteica, ka tas nav iespējams (iepriekš jau esmu bijusi šajā veikalā ar bērnu ratiem- tātad ir iespējms, tikai pārdevējai negribējās kustēties) Nācās iet un nopirkt ķēdīti turpat Maxima esošajā 585 veikalā.
Izdaru secinājumus, ka Jahonts ir nedraudzīgs veikals jaunajām māmiņām.

I

I Iv 23.07.2008

tur laikam noperk kadas 100 kedites pa dienu, štrunts, ka nepardeva 101

I ingus 10.01.2009

Šīs mūždien neapmierinātās mātes ar rateļiem. Varat apvainoties un iebilst, bet man liekas, ka jūs pārāk daudz gribat. Ir jau situācijas, kad nav iespējams neiet kaut kur bez bērnu ratiem, bet vai tiešām pa vekaliem jāstaigā ar tiem? citi garām vispār nevar tikt, ja tāda iet, un šī jau nemēģinās kaut kā pavirzīties šāņus. Padomājiet pašas par sevi un tad sūdzieties par veikaliem un iestādēm.

S saule 10.01.2009

Saprastu, ja netiec veikalā pēc maizes vai pamperiem, bet ķēdīte...

N nigra 06.12.2011

Mani kaitina mates ar bernu ratiem, tiešām traucē, bet sudzibas autorei taisniba vien ir.. visi vienadi esam.