www.sudzibas.lv Jahonts Nepieņem pašu izdotas dāvanu kartes

Jahonts - Nepieņem pašu izdotas dāvanu kartes

Iegādājos sievai JAHONTS veikala dāvanu karti. Sieva noskatījās dāvanu un vēlējās pasūtīt internetā, norādot, ka samaksās ar JAHONTS dāvanu karti.
Uz ko bija pārsteidzoša atbilde, ka JAHONTS interneta veikalā var norēķināties ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā bet viņi nepieņem pašu pārdotās sava veikala dāvanu kartes!
Absurds kaut kāds! Vairs nekad šeit neko nepirkšu!

B

donna b 04.02.2017

Ja viniem nav uzstadita sistema, ka interneta var norekinaties ar davanu kartiem, tad ari nevar. Pirms gada ari 220.lv bija tas pats. Daudziem inet veikaliem Latvijaa nav tadas opcijas. Pirms krist shokaa un histerikaas, izlasiet iepirksanas noteikumus attiecigaja veikala inet lapaa.

C critical thinker 04.02.2017

tas ir diezgan loģiski, jo dāvanu kartes ir neaizsargātas.

Citāts no jahonts.lv

Jaunums! Internetveikala dāvanu karte!
Lieliska iespēja iegādāties dāvanu karti uz jebkuru summu(ne mazāk par 5 EUR). Dāvanu karte ir derīga atprečošanai, saņemot preci mūsu internetveikala ofisā.

Vistīrākā krāpšana.

donna b 05.02.2017

Seit ir rakstits ka var IEGADATIES davanu karti internet veikalaa, nevis to atprecot. Ja viniem ir opcija nemaksat par pasutijumu pie pasutijuma (avansaa), bet kad sanem preci ofisaa, tad sim piedavajumam ir jega.

Latviešu tautas 05.02.2017

Es vispar domaju ka dāvanu kartes pirk un dāvina !

J julija89 06.02.2017

Так у них 2 варианта подарочных карт. Только для интернет-магазина( но они покупаются в самом интернет магазине). И есть обычные подарочные карты, которые покупаются в простых магазинах, и действуют только в них. Там даже на обороте написано. Сами неоднократно покупали, проблем не было.

Pacco_al 08.02.2017

Uzņēmums no dāvanu kartes taču neatsakās, ar to vienkārši nevar nerēķināties internetā. Lai sieva dodas uz veikalu un pērkas uz nebēdu. Veikali ir katrā T/C.