www.sudzibas.lv Jahonts Krāpšana un meli/Julars

Jahonts - Krāpšana un meli/Julars

Jahonts uzstrādājumi brāķēti, kuloni ir ar skrāpējumiem nosūtot kā vrāķi tiek atsūtīti atpakaļ, lai pārdodam krāpšanās ar 1c programmas palīdzību tiek ievadīti izstrādājumi pēc skaita, kuru nemaz nav veikalā tādā veidā panākot, ka no pārdevēja tiek atvilkta nauda, plāni tiek likti nepamatoti augsti, lai protams nebūtu jāmaksā prēmijas. Firmā strādā firmas darbinieku radi-ieliknīši, kuri pat sanummurēt pvd nejēdz un neprot strādāt ar programmu. Goldlight, jeb firma Julars, pārrunās solīs algas palielinājumu, bet 3mēnešus paverdzinās un nesamaksā solīto, turklāt ofiss nez kāpēc ir bez firmas nosaukuma un aiz aizslēgtām durvīm. Laikam baidās no inspekcijas. Arī šī firma strādā ar 1c programmu, kas starp citu ir Krievijas ražojums. Datu apmaiņu izdarot pēc savas maiņas arī var veikt krāpšanos ar izstrādājuma skaitu veikalā.