JAHONTS juvelieristrādājumi - JAHONTS

Neiesaku iepirkties viekalos JOHONTS juvelieristrādājumi. Nolēmu vienā no šīs firmas veikaliem iegādāties gredzentiņu.Nopirku Latvijā ražotu gredzentiņu, nevis turku preci, ko pārsvarā tirgo šajos veikalos.Pārdevēja laipni paskaidroja, ka viņu firmas juvelieris gatavo analogus gredzentiņus turku gredzeniem.Pārliecinoši klāstija, ka garantija divi gadi, ja akmentiņi pazudīšot, tad nomainīs, salabos utt., bet...! Uzreiz nepamaniju, ka viens gredzenā iestrādātais akmentiņš ir ar nelielu asumiņu, kurš nemitīgi ķeras smalkos audumos.It kā jau sīkums, bet traucē.Aiznesu uz veikalu, garantija derīga, pagājis tikai pusgads kopš pirkuma, viss kā nākas, bet...!Pēc divām nedēļām sagaidiju zvanu, ka varu ierasties pēc sava gredzeno...jo viņi defektu novēst negrasās..., jo gredzens esot nolietots pa 25% un it kā arī deformēts, utt...!!!
Vārdu sakot, pati vainīga, ka gredzenu uz remontu neatnesi uzreiz, kad pamanīju defektu. Nu ko, lai tā būtu!Turpmāk, šīs firmas veikaliem iešu ar līkumu un to pašu ieteikšu darīt arī saviem draugiem un paziņām. JA GRIBAT PIEDZĪVOT PAMATĪGU VILŠANOS TAD IEPĒRKATIES JAHONTS!

A Aste 01.06.2010

Man arī pieredze ar Jahontu visai bēdīga. Iegādājos pietiekoši dārus auskarus. Vēlāk ieliekot auskaru (ar angļu slēzdēju) ausī, viņš tā aizkrita ciet, ka bez otra palīdzības vairs no auss neizņemt. Turklāt arī tas otrs rāva auskaru vaļā no visa spēka. Biju laimīga, ka auss ļipa palika savā vietā.
Neiesaku...

J Jaija 01.06.2010

Jahontā pirktais laulības gredzens izrādās brāķis! Ar aci nepamanīsi, bet aiznesot pie juveliera izrādās ka platums katrā malā ir dažāds, tāpat kā biezums!!! Juvelieris pat nesaprata kā tādu varu uztaisīt!?! Viņš teica- nu te ir jāpiestrādā, lai kaut ko tādu sameistarotu!
Liels paldies Jahontam par sabojāto kāzu prieku!

Guga 01.06.2010

jums vismaz vēl paveicās, ka izstrādajums bija no atbilstošās proves zelta...es iegrābos tur vēl smagāk, pirms 3 gadiem izdomāju, ka saņemot saderināšanas gredzenu, būs mīļi, kā atbildi arī uzdavināt draugam gredzenu, nopirku to Jahontā. vēlāk gredzens tik ļoti locījās, ka bij bail, ka tas reiz pārlūzīs, draugs nopirka citu gredzenu. pagajušā gadā uz Ziemsvētkiem, izdomāju to nodot lombardā, domāju tāpat mētājas, par to naudiņu nopirkšu ko citu...un tad uzzināju, ka tas nemaz nav zelta gredzens... bet pēc tik ilga laika iet un pieradīt, ka tas ir pie viņiem pirkts gredzens, ir bezcerīgi, nemaz nemēgināju.
un domaju, ka pat nākamajā dienā to nepierādīt. ta kā tagad zeltlietas jāiet pirkt uzreiz ar reagenta pudelīti līdzi.

L lol 01.06.2010

Ierosinājums Gugai, neiesaku paļauties uz lombardā teikto, jo ir dzirdēti arī tādi gadījumi, ka lombardos uz zeltu pasaka ka tas nav zelts, moš cilvēciņš liks izmest tur pat uz vietas un aizies, un tie tik uzvārīsies. Labāk ieteiktu tev ieiet kādā kompetentā darbnīcā un uzjautāt:)Protams ja ie velme:)

D Dita 03.06.2010

Esmu jahontā pirkusi auskarus - gan dārgus, gan lētākus, visi bija no īsta zelta ar uzrādīto provi un problēmas nekad nav bijušas.

M Marta 10.06.2010

Mani no ieprkšanās šajā veikalā pasargāja neliels starpgadijums.Nolēmu nopirkt zelta gredzenu, ierados šis firmas vēkalā Jelgavā ''Pilsētas pasāžā".Skatos gredzentiņus, pielaikoju vienu tad otru un nejauši gredzens nokrita uz grīdas.Kad gredzentiņu pacēlu, ieraudziju, ka trūkst divas actiņas.Pārdevējai savilkās dusmīga sejas izteiksme, sāka teikt, ka būs jāmaksā, utt. Apmūlsu, paklusēju, pagriezos un ārā ejot noteicu, lai tādus sūdus netirgo, kuriem acis krīt ārā.

L Linda 29.06.2010

Pati esmu pirkusi dāvanu tur - sudraba rokassprādzi vīrietim pirms diviem gadiem, nekādas problēmas nav bijis ar to.

Savukārt atbildot uz Gugas komentāru, vajadzēja uzreiz griesties veikalā, kad gredzens sāka locīties, jo tā ir pirmā pazīme, ka gredzens va īsts vai ir nekvalitatīvs, jo īsts un kvalitatīvs zelts nelocas...

S Svetlana 85 06.02.2016

Не покупайте там