www.sudzibas.lv Jahonts nekvalitatīvs gredzens

Jahonts - gredzens - nekvalitatīvs gredzens

Maza sūdzība par kvalitāti!
Pagaidām sūdzība ir tiešām maza un ļoti gribas cerēt, ka tā nepāraugs lielā! :))
Nu tad tā...mans puisis man uzdāvināja gredzentiņu, mums ļoti svarīgu gredzentiņu, un gredzentiņam pēc pāris stundām izkrita actiņa! :( Nezinu vai manas vainas pēc vai brāķis, jo ūdenī gredzentiņu nemērcu un pat uz nakti ņēmu nost...nezinu...varbūt ar matiem izrāvās, bet maz ticams, jo man patstāvīgi uz pirkstiem ir vēl 2 gredzeni, kurus nekad neesmu ņēmusi nost, ne mazgājoties, ne mazgājot traukus un tiem viss kārtībā. Nu tā lūk sagaidijām no remonta gredzentiņu un atkal uzliku pirkstā...par nelaimi, nākošajā dienā actiņa bij atkal ārā:(
Atkal remonts, atkal pirkstā un šoreiz pēc nedēļas, bet atkal actiņa ārā! :( Aaaaa, aizmirsu pateikt, ka krita tikai tā viena actiņa visas reizes.
Pierunāju draugu, lai gredzentiņu, sliktākajā, gadījumā samaina!
Atnāca vēstule, kurā ir atteikta naudas atgriešana, gredzena valkātāja vainošana(es nemākot nēsāt juvelierizstrādājumus), bet nu šoreiz viņi samainīšot gredzenu.
Tā nu es tikšu pie cita gredzentiņa un ļoti, ļoti ceru, ka vairs nekas tāds neatgadīsies!
Jo iedomājieties, kādas būtu sajūtas, ja šajā veikalā pasūtītu laulības gredzenus?!? Nē, nē...šim veikalam pa gabalu!

G

D Dace 26.02.2010

Mēs laulības gredzenus iegādājāmies tieši Jahontā un mums nav ne mazāko sūdzību!!!

L Laima 26.02.2010

diemžēl mūsdienu zeltu ražo diezgan nekvalitatīvu.un šeit nebūs loma veikala nosaukumam, bet gan kā paveiksies.jo piegadātāji visiem veikaliem ir ļoti līdzīgi Taizeme Turcija Itālija Polija

J janelle 26.02.2010

piekrítu Laimai

R Rita 27.02.2010

Es vairākas rotas pirku veikalos, kur produkcija no nez kurienes, un kaut kā man neveicās, jo zelts mainīja krāsu un izrādījās, ka zelts bija tikai virskārta. Labāk pērku tepat taisītos - zinu, ka visu salabos, ja vajadzēs un naudu par to neprasīs :)

G Gita 17.03.2010

Esmu tikusi pie jauna gredzentiņa un ar šo viss vislabākajā kārtībā.
Acīmredzot iepriekšējais bij tāds modelis, kad actiņas bij ļoti vāji iestrādātas, vai arī brāķīts.
Bet tagad esmu patiesi laimīga, gredzentiņš ir ļoti skaists un ar kvalitāti viss kārtībā.

G Gunta 03.02.2022

Arī man ,pusgadu vecam gredzentiņam izkrita actiņa