www.sudzibas.lv Jacob Colinn Klientu krāpšana

Jacob Colinn - Klientu krāpšana

Pasūtīju no šīs kompānijas aproci dāvanai uz Ziemassvētkiem. Kompānija atsūtīja aproci nepareizā tonī. Informēju viņus par šo problēmu. No kompānijas puses saņēmu laipnu atbildi, ka viņi varot izgatavot vietā jaunu. Tā, kā divas aproces man nav nepieciešamas, piedāvāju aizsūtīt atpakaļ nepareizi izgatavoto, lai kompānija izlabo kļūdu. Uz to saņēmu atbildi, ka tā darīt ir iespējams, ka kontaktpersona, kas sazinās ar mani, uzrakstīšot info par radušos situāciju priekšniekam un atsūtīšot man atpakaļadresi. Pagāja pāris dienas, atgādināju, ka neesmu saņēmusi atpakaļadresi. Uz ko saņēmu atbildi, ka uz reiz pēc jaunā gada to man atsūtīšot. Pēc jaunā gada vairākas reizes esmu mēģinājusi ar šo kompāniju sazināties, un ne reizi neesmu saņēmusi atbildi - tieku ļoti pamanāmi ignorēta. Neiesaku neko sūtīt no šiem krāpniekiem.

P

T Tanja Bange 30.10.2023

Jacob colinn krapnieki.pasutija prece samaksaja un ne dabuja prece.vini uzraksta man ka vini nesanema naudas es vinam aizsutja no swed banka maksijums atbilde un prece nav