www.sudzibas.lv JA-2415 Nepatiesa informācija

JA-2415 - Nepatiesa informācija

Nepatiesa informācija!
Biju apskatīt konkrēto auto Opel Astra H universāli ,mobilais 25993840.
Sludinājumā apraksts īss, bet pat tas nepatiess. Kruīza kontroles nav, patēriņš rakstīts 5l, bet borta datorā rādās virs 6.
Nobraukums ne tikai smagi sagrozīts, bet nav uzrādīts pat šobrīd reālais.
Vizuālais stāvoklis diezgan sūdīgs -- pabuktēts, apskrāpēts, laka nost, uz sliekšņiem un bagāžas vāka parādījusies rūsa. Painteresējos caur paziņas pie apdrošinātājiem, izrādās auto ir bijis normāli sasists. Mainīta dzinēja elektronika (likta iekšā lietota). Dēļ avārijas var arī redzēt ka priekšējie lukturi atšķiras.
Aizmugurējās durvis nevarēju attaisīt. Solīja sataisīt, ja ņemšu auto. Painteresējos servisā vaina visticamāk esot elektroniska. Centrālā neaizslēdz durvis un mašīna paliek vaļā. Bieži kā problēmas risinājumu noņem klemmi no durvju roktura, lai auto varētu aizslēgt un tas nepaliktu vaļā.
Ja tomēr nolem pirkt šo auto, rēķinies, ka drīz nāksies mainīt bremšu diskus.

p.s. aizdomīgi likās check engine lampiņa, kura iedegās brauciena laikā. Kas tam par variantu varētu būt nezinu. Internetā atrodamajā Astras H manuālī bija varianti par degvielas sistēmas problēmām, elektroniku vai atgāzu sistēmu. (visi trīs prieki baigi dārgie - no 1000 līdz pat 2000 eiro)