J/K Striģi - Slikta atputa

Nopirku internetā kuponu izjādei ar zirgu - cena 4.99 Ls vienai personai, kura derīguma termiņš bija 30.jūnijs. Tad nu pirms Jāņiem ar mazo brāli devos izjādē.
Zirgs bija pasīvs un knapi steberēja, nelīdzīja pat piesitieni ar pātadziņu. Jau pašā izjādes sākumā sāka gāzt lietus, bet neviens par to nelikās ne zinis, vien turpināja vest zirgu aiz iemauktiem lai ātrāk paietu izjādes 1h.

Ņemot vērā, ka esmu trennējusies jāšanas sportā 3 gadus vēlējos izjāt bez pavadones turēšanas, bet tas nebija iespējams, jo tad otrs zirgs arī gribētu skriet, neskatoties uz to, ka visur bija apkārt arī aploki. Respektīvi slapji salijuši un es stundu atskatījusies otra zirga pakaļā neizbaudīju ne ko no šī pasākuma, kur pavadone bija nelaipna pofigiste.

K

T ToKatrīna 30.07.2011

Tu nezini, kur var nopirkt zirga gaļas desas? Nāvīgi garšīgas!

W WooHoo 01.08.2011

neko rakstaas kopaa !!! wtf

A antares 25.09.2011

Ja jau vista 3 gadus trenējusies, tad kaut ko vajadzētu saprast par otra zirga skriešanu, šamie tā kā bara dzīvnieki no Dieva radīti būtu. Un ka lietus?! - šiem vēl vienu izjādi par puscenu uzsaukt vajadzēja?! Tā jau laikam ir ka 2 barankas par 1 cenu garšo, a ja slikta elpa traucē, tad otrā baranka vainīga. Zobus laicīgāk mazgā!!!