www.sudzibas.lv IZZI slikti pakalpojumi

IZZI - slikti pakalpojumi

sveika publika!!!ja ir iespeejams neizveelaties izzi pakalpojumus!!!internets zem katras kritikas!!!kad iesniedzu atteik$anos no interneta, man veel 20 dienas bija jaamaksaa!!!jo redz izzi nevarot mani aatraak atsleegt!!!piesleedz dienas laikaa bet atsleedz tikai peec 20 dienaam!!!izdeviigi ne!?!?!?!nopleest man gandriiz meene$a maksu tad kad to nemaz neveelos !!!

I Ilze 12.08.2009

dieva deelj nepiesleedziet sev IZZI pakalpojumus, jūs varat kaut 5gadus buut klients, kaa es, bet kad paarvaacos un atsleegt gribeeju, mani izdevumi, nujau ir apaugushi liidz 130ls, plus krediitreforma zvanaas... NEESMU KAVEEJIS REEKJINUS, UN VISS NOMAKSAATS LAIKAA, man redz meenesi nebija laika shiem resiiveri ievest bet kad maajaas bija meistars tas ateicaas njemt jo nedriikstot :)) MURGS!!! Nodevu, teica viss kaartiibaa, bet peec meenesha redz tomeer griboties 130ls plus kreditreformas izdevumi :/
REKETIERI IR IZZI!!!
Starpcitu, vinji te raksta "savu" pieredzi, kaa klienti, kuriem izzi patiiik :)))))))) aizstaavaas ZAGLJI :)))
PRETĪGI!!!
NEIEKRĪTIET!!!

A albins 12.08.2009

Tieši tā.Es atteicos aprīlī, aizvedu pats personīgi visus viņu dekoderuun ierīces, viņi vienalga man skaitīja vēl mēnesi savus pakalpojumus, beigās ielika mani parādu piedziņas kompānijā, tie tagad man neliek mieru.Bet pašļi nahuj, neko nemaksāšu...