www.sudzibas.lv IZZI slikta kvalitāte

IZZI - slikta kvalitāte

Esmu IZZI ilggadējs klients. Pēdējo gadu laikā IZZI kabeļtelevīzijas (KTV) sniegto pakalpojumu kvalitāte ir būtiski pasliktinājusies, toties abonēšanas maksa ir augusi.
*Uz servisu mājās ir jāgaida nedēļa.
**Operatori pieļauj kļūdas, par kurām ir "jāmaksā" klientam.

Piemērs: Kad skaidri piesaki operatoram, ka vēlies slēgt beztermiņa līgumu par KTV, par to maksājot 30 LVL, lai jebkurā laikā varētu no IZZI atteikties nemaksājot soda naudu (50 LVL), nez kāpēc šis lūgums izkūp gaisā kā nebijis, un tev, topošajam klientam, tiek priekšā nolikts standarta līgums.
Jā, tagad jau pats esi vainīgs, ka akli parakstīji to papīrīti. Tas nekas, ka pirms līguma noslēgšanas gan runāji ar operatoru, gan arī elektroniski rakstīji, ka gribi beztermiņa līgumu, tu tik un tā paliec muļķa lomā.
Kā pēdējā odziņa ir tas, ka kopā ar soda naudu par līguma laušanu atnāk arī maksa par beztermiņa līguma noslēgšanu. Katrs savā aploksnē. Tik uz tās aploksnes, kurā ir maksa par beztermiņa līgumu nav neviena pasta zīmoga, rēķins izrakstīts līguma noslēgšanas dienā un jāsamaksā dienu pirms rēķina atnākšanas pasta kastītē! :D vai nav absurds?

Viennozīmīgi, ka IZZI labā roka nezina ko dara kreisā!

Esiet īpaši uzmanīgi un nekautrējaties jautāt un pārprasīt kaut n-tās reizes vai tas, ko lūdzāt, tiešām ir TAS.

A

Komentāri (3)

S Sonya 23.03.2011

Priekrītu, IZZI ir sliktākais provaiders pasaulē

J Jon 28.03.2011

Absurds. Un ko tagad? Tas, ka klients nav aizsargāts nekāda ziņā ir vairāk, kā skaidrs. Pats vainīgs, ka parakstīji līgumu un viss... Man ir beztermiņa līgums, kur NEKUR nav minēts tas uz papīra, izņemot to lauciņu, kur ierakstīta summa 29.60 un viss. Tatad, kad gribēšu kratīties no viņiem nost, piešūs sodanaudu? Pēc viņu loģikas tā sanāk. Ja grib tikt no viņiem vaļā, jāraksta iesniegums mēn. iepriekš (to jau noskaidroju), bet nav garantijas, ka nepienāks rēķini un sodanaudas? Pie velna...Labāk nodošu Ieriķu ielā un lai dod kopiju man, ka iesniedzu! Nevajag ar viņiem pīties... Tad jau labāk Lattelekom

A AnonsNims 15.11.2011

Patērētāju tiesību aizsardzība + kašķīgu garastavokli runājot ar šiem tautiešiem ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes