www.sudzibas.lv IZZI slikatais internets

IZZI - slikatais internets

Mums bija noslegts ligums ar IZZI un internetu+TV. loti slikts internets, tapec ka reizi 3 nedelas obligati nets zuda!!! tas vienkarshi besi ara! pedaja reize bija pagajushas brivdienas. internets zuda sestdien, 19.00, es piezvaniju apkalposhanas cents, nogaidiju 7 minutes, gaidot kad operatore atbrivosies (vel par talruni bus jasamaksa!!!) un operatore- kaut kads stulbs meichuks man teica: es skatos ka signals iet uz jusu maju, tapec no musu puses viss ir ok! es vinai atbildeju, ka bljaviens, man tak nav internets! vina man teica: a ko es varu izdarit??? ja jums kaut kas nepatik- izsauciet meistaru. tuvakais laiks uz kuru es varu jus pierakstit ir treshdiena! es vinai saku: a ko man lidz tresdienai darit? pakarties un internetvadiem? es diplomu rakstu, jus vismaz saprotat cik tas ir svarigi? vina man teica: es neko nevaru darit! ja jums ir pretenzijas- iesniedziet tos musu apkalposhanas centra, mes parrekinasim interneta maksu saja menesii. STULBUMS! es zvaniju 4 reizes taja centra, ari svetdien, jo interneta joprojam nebija. galu galaa, tas pats par sevi uzradas.
vt tadi brinumi mums notika reizi 3 nedelas pedejo 4 meneshu laika. pec tam mes nomainijam gan internetu gan televizoru uz Lattelekom pieslegumu.
IZZI man nepatika: apkalposhana, interneta atrums, stulbas operatores, kuras datoros neko nesaprot un visu laiku censhas tev atsutit kadu meistaru par kuru ari bus jamaksa, un kuru jagaida 3 dienas! apkalposhanas centros sez nabagas operatores, un kuriem visu laiku bljauj saniktoni klienti- koroce durdoms!!!

K

J Jurka 19.06.2010

IZZI ir pēdējais uz pasaules, ko vispār vērts pieslēgt, jau teju divas nedēļas pēc kārtas pilsētas centrā katru dienu ir pārtraukums internetā un IZZI zvanu centra operatori kā vienmēr neko nezin un tik nodod ziņu tālāk, bet rezultāta nekāda.

J Jachus 10.08.2010

tas pats! plusā vēl nezinošie operatori bieži vien mēģina ieskaidrot, ka vaina nav viņu pusē! =)

L laima 08.09.2010

Mums arī tā bija, bet tad katru reizi zvanīju sūdzējos, prasīju atlaides. Izrādās viņiem ar mūsu rajona kkādiem serveriem bija problēmas. Nu, jau kādu pusgadu viss ok, nets lido.
Bet tagad pārvācamies un jaunajā mājvietā šie nepiedāvā. Hvz ko lai tagad ņem, jo par 15 latiem mani apmierināja nets+tv..
par lattelekom no draugiem sliktas atsauksmes un 20 latus par gliemeža netu +tv ar nav vēlme maksāt..

K Kristine 10.12.2010

Ja tik svaks tas IZZI internets, tad nav ko cepties. Plavniekos savi 20 kantori netu piedava http://www.atrsinternets.lv/plavnieki/
Ir no ka izveleties...