www.sudzibas.lv IZZI Nestrādā kā vajag

IZZI - Nestrādā kā vajag

Es esmu pieslēdzi internetu IZZI, bet solītais 2mb/s ātrus ir pēdējo trīs mēnešu laikā pārverties pa maksimums 2kb/s kas nozīmē ka es dziesmu velku apmēram 20minūtes nerunājot vispar ja es gribu kādu filmu noskatīties. Es pieslēdzu šo internetu pirms pus gada kur man solīja ātrāko internetu Rīgā, bet tagad man liekas tas ir lēnākais internets Rīgā. Pats mēģinu viņus sazvanīt uz viņu palīdzibas telefonu, bet tur neviens nemāk runāt latviešu valodā un arī krievu valodā runā tā itkā būtu iznakuši no cietuma. Es jau esmu teicis viņiem ka slēģšu nost viņu internetu ja ātrums neuzlabosies, bet viņi saka ka man obligāti jaizpilda līgumā esošie noteikumi kas ir pa internetu jānomaksā līdz gada beigām kas man liekas konkrētākā naudas izspiešana. Es ceru ka citi cilvēki neuzķersies uz šo lēto mēslu un pieslēgsies normālam internetma kuram nav pagāšā gandsimta ātrums un kurš nepazūd uz nedēļām katur otro mēnesi!

J jānis 15.02.2011

Nesapratu, vai tas ir bezvadnieks domāts?

Q QWE 15.02.2011

Nē tas ir domāts IZZI :) ...

E Esesesseseseseses 15.02.2011

Nu moins, jau kādu gadu vai divus tiek uz visiem stūriem klārēts, ka viss IZZI ir vienkārši sūds (klientu apčakarēšana), bet nē - atrodas vēl līdz šim kāds gudrinieks, kas tomēr vēl paņem to mēslu IZZI un tad bļauj: tauta, palīdziet man, mani IZZI apkrāpj!!! Trūkst vārdu par cilvēku idiotismu!

J jānis 16.02.2011

Man arī ir IZZI kabelis. Strādā lieliski!! Nekādu problēmu!!

H Ha,Ha 16.02.2011

Tā tam arī būs būt!