www.sudzibas.lv IZZI neatslēdz pakalpojumu par kabeļtelevīziju

IZZI - neatslēdz pakalpojumu par kabeļtelevīziju

07.06.2010. aizgaju uz Ieriķu ielu SIA " IZZI ", lai uz 01.07.2010. atslēdz pakalpojumu par kabeļtelevīziju.Ligums vēl slēgts ar toreizējo FAO.Sakarā ar cita operatora maiņu.Operators uzrakstija papīru, parakstīja, kopiju iedeva man un apsolīja, ka nu varu nesatraukties, no 01.jūlija pakalpojums tiks atslēgts.Man vairs nav par to jādomā, jo darbinieki atnāks uz adresi un kāpņutelpā atvienos kabeli, dzīvoklī nemaz neienāks.Šovakar saņēmu draudu vēstuli par parādu par jūliju un augustu, ka vērsīšoties pie parādu piedzinējiem.Iesakiet, ko darīt, lai IZZI nestu atbildību par savu rīcibu?

J

L lauris 16.07.2010

mans ieteikums butu piezvanit viniem un lugt izskaidrot situaciju, visticamak kaut kada kluda jo parasti provaideris ir japbridina 30 ieprieks atslegumam

S soundcheck 16.07.2010

Ceru, ka jūs atstājāt sev iesnieguma kopiju, uz kuras IZZI darbinieks, kurš pieņēma iesniegumu, parakstījās, ka saņēma šo iesniegumu tādā un tādā datumā.
Šajā gadījumā jūs pret parakstu iesniedzat viņiem iesniegumu, kurā norādāt datumu, kurā iesniedzāt iesniegumu par līguma laušanu un pievienojāt iesniegtā iesnieguma kopiju ar saņemšanas apliecinājumu (parakstu). Gadījumā, ja viņiem ir pretenzijās, viņiem ir tiesības iesniegt prasību tiesā, kuru jūs vinnēsiet ar 200 procentu garantiju.
Droši varat vērsties jebkurā juridiskā birojā un jūs viennozīmīgi vinnēsiet.