www.sudzibas.lv IZZI Neatrisinātā problēma

IZZI - Neatrisinātā problēma

Šis uzņēmums nespēj atrisināt nevienu problēmu, kura līgumā nav atrunāta! Tupi skatās līgumā, kā cipariņu kalpi un neko citu nesaprot! AR klientu apkalpošanas personām vispār sarunas nerosas, jo viņi nav lēmumu pieņēmēju un ar augstāk stāvošām personām tikties nav iespējams, lai risinātu nestandarta problēmu ! PAr saviem darbiniekiem viņi neko neatbild. Menedžeri skrien pa mājām un lūdzās, lai izmanto viņu pakalpojumus un stāsta, ka bez problēmām jebkurā laikā izbeigsim līguma saistībes bez sankcijām, tikai informējiet un viss. Es nomainīju savu dzīvesvietu un jaunajā dzīvesvietā izzi nespēj nodrošināt pakalpojumu, bet līgumu lauzt bez sankcijām nevar! Citos uzņēmumos ar tādu problēmu nebiju saskāries. Vienā vāŗdā NEIESAKU izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus. Kvalitāte arī nekāda salīdzinot ar citiem tirgū esošajiem.