www.sudzibas.lv IZZI nav līgmā noteiktais interneta ātrums vai vēl labāk vispār nav nekāda signāla

IZZI - nav līgmā noteiktais interneta ātrums vai vēl labāk vispār nav nekāda signāla

Kaut kāds ārprāts!!! Es pat esmu iemācījusies visas iespējamās standart atbildes no IZZI darbiniekiem... Ja vairs nevar neko jaunu pateikt, tad paziņo, ka problēma ir reģistrēta un tehniķi(kaut kā gribētos viņus nosaukt par nullēm)jau risina šo problēmu.
Jau no Aprīļa, pus mēnesi ir pusi nav signāla... Atsūta tehniķi, kurš vispār nerunā un nezini kādā vaodā sazināties ar viņu, nomaina štekerīti un aizlaižas kopā ar interneta signālu, par to man IZZI atsūta rēķinu par 10.20 Ls...
Pārrēķinu par maiju, kur 10 dienas nebij signāla, joprojām nēesmu saņēmusi... 10 dienas, kas bij bez pārtraukuma, es nemaz neskaitu tās n-tās stundas, kad internet nebij pieejams...

J Jenks 07.07.2009

bet te ir 10, 000 sudzibas pret IZZI. kapec Tu uzticies tadai s*uuda firmai?

I ivars 07.07.2009

es ari esu iekritis uz to stulbo IZZI. neko nezinaju par so firmeli. reklama jau skaisti bija rakstis tapec piesledzos. un tad sakas problemas. ari es jau zinu visas vinu atbildes. tad man datora vaina tad vados tad redz izradas kad man ruters vainigs utt. un atrums ar neatbilst liguma noteiktam. a partarukt ligumu tagad nevaru- jamaksa liguma sods. stulbi bet fakts.

L Lauris 07.07.2009

Nez, man gan centra Lacplesa iela i-nets iet, ja maija sakuma paris dienas negaja, piezvaniju nolamaju vinus kartigi nu tagad tfu-tfu-tfu jau 2 menesi bez partraukumiem atrums it ka vajadzetu but 25mbit kaut ka ta, nu reali skatoties tagad pa dienu ap 20 izdot, kas jau ir progress jo agrak man tik 2 bija. Skatisos kas bus talak

I Indra 07.07.2009

Es neiesaku saistiities ar sho firmu nevienam sevi cienosham cilvekam, negribaas vairs atcereties.Esmu atteikusies no vinhu murgajnajiem interneta pkalpojumiem.Vienkarshi nodarbojaas ar cilveeku maaniishanu un neparvalda nozari kuraa ir ielidushi.Viss jau augstaak teiktais izbaudiits.Vai tieshaam neeksistee kada augstaak stavosha organizaaciija kas var vinhus iztesteet(neskaitot protams pateereetaaju tiesibu aizsardz) un nolikt pie vietas lai cilveki nekrit lamatas no jauna.

H hihh 08.07.2009

Hmm, neko nezinu.
Pilnībā apmierina šīs kompānijas pakalpojumi.
Nekāda aizture vai kaut kas tml [tfu tfu tfu] nav gadījies.
Tāpēc nesaprotu, kas Jums vainas.

Ne pa velti saka, ka tie, kas ir neapmierināti ar dzīvi, neapmierina arī viss pārējais.! :D

J JurisA 29.07.2009

Es šī šaraškina kantora klients esmu jau gadus 6-7. Tiešām varu teikt, ka viņu tehniskais līmenis ar katru brīdi paliek aizvien sliktāks. Mūzīgās nu jau ik dienas proeblēmas ar internetu, katru otro-trešo vakaru zūd signāls vairākos televīzijas kanālos. Bet lai izsauktu meistaru ir jāgaida pat nedēļa, nevienu, izņemot stulbos skuķus-operatores, kuras neko nesaprot no lietas būtības sazvanīt nevar. Vienvārdsakot nevienam šo firmeli neiesaku!

R Raivo 12.01.2010

Laisi kā var lauzt līgumu, bez naudas soda -

J Janis 04.07.2010

Viss OK