www.sudzibas.lv IZZI Ļoti nekvalitatīvs prdukts

IZZI - Ļoti nekvalitatīvs prdukts

Labdien!
IZZI-Internets/Televīzija pilnīgs sūds
Gribēju painformēt, par IZZI nekvalitatīvo internetu un Televīziju, kas ir pilnīgā pretrunā ar to ko viņi reklamē un piedāvā, kā arī ar jebkuru jautājumu ar kuru negriestos pie viņu laipnajiem operātoriem operātors vienmēr vaino patērēt'ju, kaut gan patērētājs nav vainīgs, runājot tieši par internetu neesmu vēl manījis nevienu dienu, kad visas dienas garumā viņu piedāvātais augšuplādes un lejuplādes atrums atbilstu līgumā noteiktajam, citreiz pat vispār internets nav lietojams, bet kā jau ieprieksh minēju laipnais operātors atbild, mūsu tīklā viskārtīā, vaina ir jūsējā nsūtīsim tehniķi, pēc pāris dienām un samaksa būs tik un tik, protams, ka kad viņš atnāktu man nav garantijas, ka interneta kvalitāte būs slikta, zinu, ka ir iespējas sūdzēties, bet ar vienu nosacījuma, ja vari pierādīt interneta nekvalitativitāti, bet to pat brīžiem nav iespējams izmērīt super duper ātrumu!!!Rakstīju arī pretenziju vēstuli, bet neko neizdevās grozīt, tā nu pēc divu mēnešu mocīā, pavism drīz būšu ticis vaļā no nekvalitatīvā pakalpojuma sniedzēja IZZI, bet ez soda naudas tas nav iespējams, jo tas līgums ir sastādīts tā ka atpakaļ ceļa nav un pierādīt nekalitativitāti arī espējams nav, tādēļ, neiesaku nevienam, kas negrib pazaudēt nervus un šķirties no 50 ls šos krāpniekus izvēlēties par sava interneta un Televīzijas provaiteri!!

M Mareks 09.03.2010

Jaa, izzi tas ir kaut kas, labāk tālāk no tā krāpnieku kantora!!!

L Laura 09.03.2010

Piekrītu, Izzi, tas ir pilnīgs sūds man bija līdzīgs gadījums, bet nu esmu tik laimīga, ka esmu tikusi no tiem brīnumdariem vaļā, vēl tik varu piebilst, ka tie tehniķi ko viņi sūta uz mājam pilnīgi neatbilst līmenim, ko sagaidām no kvalificēta cilvēka!!!

I Imants 09.03.2010

Es šo kantori saucu par lēcējpelē un aģenus par diedelniekiem - drīz jau manu zvana pogu būs salauzuši, kā lai tiek no viņiem vaļā, vairākas reizes jau esmu gan dzinis pro, gan telefona klausuli nolicis, bet šie tik traucē un traucē ar bezkvalitātes tīmekli!!!

J Jevgenijs 09.03.2010

Kantoris kuram ilgas nākotnes starp patērētājiem nav, sen jau laiks viņus apēst, bez sāls!!!Krāpnieku brigāde

Z zakis 09.03.2010

Blēži, arī rēķinus piesūta ar kļūdām par labu IZZI.Pieprasa samaksu par neesošiem pakalpojumiem. Uzmanieties!!!

L lauris 09.03.2010

cik forsi lasit tadas sudzibas, man ir problema bet meistaru es negribu a ka tad var problemu atrisinat ja meistars pat pie tevim netiek, tu tac kad tev netek udens no krana, sauc santehniki nevis sedi un ko gaidi, maksas izsaukums, ja tu to peratoru klausies uzmanigi tad butu dzirdejusi ka maksa tiek iekaseta tikai gadijuma ja problemu ir raidijs pats klients piemeram uzliekto skapi vadam pa virsu vaj vel ko, parejos gadijumos gan nav jamaksa, neesmu nekads vinu darbinieks vnk jau apnicis redzet tadas glupas sudzibas kuras cilveks pats atbild uz savu jautajumu, ir jau tada musu latvijas iedzivotaju ipatniba, nevis risinat problemas bet baurot par tam visai pasaulei, kaut gan no ta nekas netiks atrisinats.

R raimonds 12.03.2010

Ieej lapa www.speedtest.net vai www.speedtest.lv -lattelekom, nomeri atrumu un uztaisi screenshot. tas bus pietiekams arguments, ja vien problema nav izdomata jo parasti downspeed nosaka donora lapa(vismaz ja ir DSL vai kabelis.
Latvija atrumiem jebkura gadijuma vajadzetu but ok, bet arzemes reti kur bus vairak par 512Kb/s(nejaukt ar KB/s !). Ja problema ir kompi, varu palidzet [slēpt]@e-no.lv

B BM 12.03.2010

Kb/s nejaukt ar Kb/s? Ļoti interesanti, kā to var nejaukt, ja tas ir viens un tas pats? Raimond, pirms raksti, ej izgulēt dzērumu vismaz!

D Dace 15.04.2010

Ha! Te arī Lauris - vai Tu esi tas, kam izzi maksā algu par pozitīviem tekstiem inetā? par 100% piekrītu Sintijai, arī es tam murgam esmu gājusi cauri. Ja galīgi netiec galā - tad ej uz Paterētāju tiesību centru, jo, ja pareizi atceros, viņu līgums ir juridiski nekorekts no vienas vietas. Piemēram, tas, ka viņi negarantē minimālo ātrumu. Tur ir noteikts "līdz tik un tik". Un vēl visādas pērles. Tā kā, ja pietiek spēka - izdr... šos pa riktīgam! Visi izzi kādreizējie klienti Tev applaudēs!

D delma 26.08.2010

Inets labs un TV arī. tikai aizmirsa noslēgt līgumu par TV piegādi.

R Raivis 03.02.2011

Tad pieslēdz kvalitatīvus pakalpojumus, kur vienmer vis bus kartiba http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/27803457/58755a2e.html es lietoju un esmu ļoti apmierinās.

L liesma 14.03.2011

ĻOOOTI rūpīgi izlasiet līgumus, ko piedāvā Izzi!!