www.sudzibas.lv IZZI Līguma lauzšana/jauns līgums

IZZI - Līguma lauzšana/jauns līgums

Sveiki!
Varbūt kāds var pakonsultēt? Es eju dzīvot citur un gribēju ņemt IZZI līdzi, bet tur viņi spēj piedāvāt tikai internetu (nesaprotu, kā tas iespējams). Tagad maksāju 15, 38Ls (par visātrāko internetu + digitālo TV ar 3 pakām), bet ja jaunajā adresē ņemtu tikai internetu, tad vidējais internets viens pats maksā 15, 63Ls. To varbūt varētu pieciest tos 4 mēnešus līdz līguma beigām (augusta vidus), bet šie man saka, ka līgums noteikti atkal jāslēdz uz 3 gadiem! Kas tas par idiotismu?
Ja nevar piedāvāt man esošos pakalpojumus jaunajā adresē, vai tad nevaru no tiem atteikties vispār? Manuprāt, bija kaut kas tāds. Jo viens pats internets man neder jebkurā gadījumā.
Meklēju līgumā, bet nevarēju atrast nevienu punktu, kur pieķerties.
Paldies jau iepriekš

W

A AnGos 17.04.2011

Faktiski ir tā, ja viņi nespēj piedāvāt pakalpojumu jaunajā adresē, kādu tu esi lietojusi, tad līgumu var lauzt bez līgumsoda!
Sīkāk tev pastāstīs "Patērētāju tiesību aizsardzības centrs" http://www.ptac.gov.lv/page/324

K Ku 17.04.2011

Bēdz kamēr vari.. Taču palasi atsauksmes par šo kantori, ak dievs...

S Saulīte 17.04.2011

Angos, kādas muļķības?! Līgums gan jau ka tika slēgts ar konkrētu personu un konkrētu adresi!Tas ka kāds sadomā pārvākties nav viņu problēma. Tiešām domā, ka jebkurš var sadomāt uz pasaules malu Gulbenes mežā pārvākties dzīvot un tagad brīvi pieprasīt, lai visas Rīgas kompānijas viņam tur pakalpojumus kvalitatīvus piedāvā?

A aivar 17.04.2011

pats vainīgs ka ar šo kantori vispār sasējies, pagaidi viņi vēl tādus soda procentus tev vēl iereģīs... tie ir riktīgi blēži !!!

E Esesesseseseseses 17.04.2011

Saulīte, dura ibio, ko Tu tur tagd gvelzi??? Angosam pilnīga 100% taisnība! Pati pateici, ka līgums droši ka tika noslēgts uz NOTEIKTU adresi, tad huiļiš vēl plāties aita??!!

S Saulīte 17.04.2011

Esesesseseseseses, nedari sev kaunu, pirms kaut ko raksti - izlasi visu kārtīgi, ja nepieciešams - palūdz kāda palīdzību! Lai kā Tev gribētos, es neminēju tikai adresi, bet gan adresi UN personu!(UN speciāli izcēlu, lai Tu šoreiz spētu ieraudzīt, ka tas ir UN nevis VAI!!!) Centīšos izteikties vienkāršākiem vārdiem, lai arī tik zemā līmeņa personai kā Tu, būtu iespējams to uztvert! Tātad līgums tika slēgts(pašrocīgi un no brīvas gribas parakstīts) ar personu (pilngadīgs un rīcībspējīgs cilvēks) par pakalpojuma (internets, TV) nodrošināšanu konkrētā adresē (iepriekšminētās personas faktiskā adrese, kur visu laiku viņš pakalpojumu saņēma), tas ka šī persona vienpusēji vēlas mainīt līguma nosacījumus (saņemt pakalpojumu citā adresē), nerada pienākumu IZZI šīs izmaiņas pieņemt (IZZI nav rūķīši, kuriem visu iegribas ir jāpiepilda)!

W Wu 17.04.2011

Ok, mēģināšu pajautāt PTAC, bet kā jau teicu, mani besī ārā tas, ka līgums jāslēdz uz mistiskiem 3 gadiem, un daudz neizdevīgāku, kā man tas bija iepriekš.
Jeb jārubī nafig nost un 60Ls (4 mēnešu summa) jāaizstāj ar 50Ls līgumsodu. Pilnīgs idiotisms :(

Z Zane 18.04.2011

Līgumu uz noteiktu laiku piedāvā tad, ja ir kaut kāda īpašas atlaides no parastās cenas (vajag paskatīties viņu parastos piedāvājumus) vai nemaksā par modemu vai ierīkošanu. Noteikti vajag pakonsultēties (aiziet ar visu esošo līgumu) PTAC. Ja atsakoties jāmaksā līgumsods, tad arī jāskatās, kāda summa.

G Guuu 18.04.2011

Paskaties uzmanīgi, varbūt jaunajā adresē ir kāds cits provaiders. Mums arī bija Izzi, pēc viena nesmuka gadījuma( "aizmirsa" paziņot, ka tik lēnu internetu vairs mūsu rajonā nepiedāvā un ka citiem, par tādu pašu summu ir krietni ātrāks nets un vēl citas problēmas, sakrājušās par 18 mēn.. ) pārgājām uz Balticom - esam apmierināti... Mūs arī gribēja uz tiem 3 gadiem piesaistīt- attiecāmies. Kā jau minēju - paskaties riņķi, varbūt pat ir kādas akcijas, uz kurām vari trāpīt..

F Facista 25.02.2012

Sveiki.Ir tada lieta ka tiesham IZZI tiks TV nav pieejams, teikshu jums godigi.Tas nav idiotizms.Vienkarshi jusu jaunaja eka nav ta parklajuma(kabelu).Bet atteikties no IZZI pakalpojumiem bez soda nevar.Tikai vai nu ar sodu, vai ari lietot to internetu.Visu ko es varu jums ieteikt.