www.sudzibas.lv IZZI ko var pērties???

IZZI - ko var pērties???

Es te kādas divas stundas sēdēju un lasīju visas "labās" atsauksmes par IZZI un teikšu godīgi, biju šokā... Iekš IZZI esu jau kopš pašiem pirmsākumiem jau n-tos gadus, un pa šo laiku nets man ir pazudis tikai labi ja pāris reizes un arī knapi uz pāris minūtēm.. Par TV runājot.. Kvalitāte salīdzinot ar Baltcom un Lattelecom ir vienkārši izcila! Draugiem neilgu brīdi atpakaļ bija iepriekš minēto operātoru pakalpojumi, diez ko apmierināti nebija.. Ieteicu arī pieslēgties IZZI, ko arī viņi izdarīja.
Šo gadu laikā pārvācies esmu reizes sešas, pa visiem Rīgas mikrorajoniem esmu padzīvojies, un par laimi, visur bija pieejams IZZI pakalpojums, un kā jau sākumā minēju, problēmas ar kvalitāti praktiski nekādas!
Un kas pats galvenais..? Lai tiktu pie izdevīgāka un labāka pakalpojuma nekur nemaz nav jāiet.. Pirms Jaunā gada pie manis atkal bija atnācis IZZI pārstāvis, kurš laipni un izsmeļoši izstāstīja visus jaunākos un izdevīgākos piedāvājumus, izceļot arī visus zemūdens akmeņus, kas, kā ierasts vienmēr tiek slēpts, ieplānoja man meistaru un novēlēja patīkamu dienu.
Tā man tagad ir 10 mbit/s internets, kurš brīžiem pat mēdz uzkāpt līdz 23 mbit/s, 59 kanāli izcilas digitālās televīzijas. Un tas viss tikai pa 11.25 Ls mēnesī.
Tā kā nav par ko cepties jums tur..

M Mazulis 08.05.2010

Mjā, prieks par to, ka kādam viss kārtībā ar IZZI! Man jāzvana vismaz vienreiz mēnesī, lai pieteiktu bojājumu... Labi vismaz, ka kāpņu telpa slēdzama, tad pie durvīm gan nezvanās!

J Juris 12.05.2010

Autors droši vien pats strādā izzi, un par šādiem labiem vārdiem viņam izzi maksā algu ;)
Gan jau kāds muļķis uzķersies, tas ir pilnīgi neiespējami ja ir 10 m/bit dažreiz uzkāpj līdz 23 :D :D ja mēra izzi mājaslapā var būt pat 53 M/bit
Bet reāli ir uz pusi mazāks. Stabili 2 no 10M/bit

S Sieviete 13.05.2010

Kas ta suņam asti cels, ja ne pats ? :D
Zinu, ka dažiem ir veicies un IZZI darbojas normāli, tomēr mana pieredze ir negatīva (nets vairāk nestrādāja kā strādāja, vienmēr vainīgs bija klients, pat ja tā nebija, meistaru varēja pasūtīt pēc 1-2 nedēļām pat par naudu, bojājumi bij piesakāmi rakstiski uz papīra, ja gribēja, ali tos ņem vērā pie rēķina izstādīšanas, sāka zvanīties un sūtīt e-pastus par it kā laikus nenomaksātiem rēķiniem- lielākais kuriozs saņemt draudus par nenomaksātu rēķinu pirms tā saņemšanas). Sekmīgi attiecos no šīs kompānijas pakalpojumiem. Droši vien nekad nebūtu sasaitījusies, ja šie nebūtu noēduši manu Ineta provaideru.

Un vēl pēc visas epopejas, šie nekautrējas uzmākties no jauna!

Es vēl saprotu tehniskas problēmas, bet kāpēc ir tik sūdīga klientu apaklpošana man nav skaidrs. Brrrrrrrrrrrr.

Tiem, kuri vēlas iepīties ar IZZi, iesaku aiziet pirms tam uz klientu apkalpošanas servisu uz vietas un apskatīties cik daudz klientu sūdzas un veļas tikt vaļā no IZZI.

G Gunča 04.06.2010

ik pa brīdim pazūd internets. UP ātrums jau nedēļu kā nekāds, lai gan speedtest rāda labus ciparus. Pārliku sistēmu domādams ka vaina tajā. Kaimiņam izrādās tā paša vaina. Jādomā ka kantoris nodarbojas ar trafika filtrēšanu jo internets iet ļoti selektīvi. Par šmaukšanos ar speedtest ātrumu varat palasīties šeit: http://interneta-pakalpojumi.lv/latvijas-interneta-provaideru-viltibas

A AnonsNims 15.11.2011

Vari godīgi atzīties, ka esi Izzi pārstāvis ;)