www.sudzibas.lv IZZI kapec man jamaksa par to ka nav

IZZI - kapec man jamaksa par to ka nav

Sakiet man ludzu, kapec man ir jamaksa 15ls katru menesi ja man 2dienas internets strada, bet 3 nestrada, tas IZZI ir vienkarsi paraziti bars un ne kas vairak...taita neiesaistieties ar so kompaniju rugti naksies vilties.

I Ieva 27.06.2009

Man arī bija izzi internets un tieši tādas pašas problēmas, vienu dienu strādā 2nestrādā.Un vēl sazvanīt šos ir grūti operātori patstāvīgi aiņemti.Es atteicos no izzi un pārgāju uz lattelekom un problēmu nekādu.

E 29.06.2009

Pieļauju, ka Ieva strādā lattelekom :)

Bet anyway:

Ieteikums visiem, kuriem ir problēmas ar servisa nepieejamību, iet uz kantori un rakstīt iesniegumu par kārtējā rēķina samazināšanu, uzskaitot dienas, kad nebija internets. Bišķi liks parosīties!

E Ed 09.09.2009

Совершенно согласен. Одни и те же проблемы! + вызываешь мастера, чтобы исправили неполадки, а он без технического осмотра дает заключение, что wi-fi Роутер работает неисправно! Хотя у оператора 300 раз проверял, и он точно определял какой роутер работает, его серийные номера и т.д.
Спустя день, роутер прекрасно работатает, подкллючаешь по 2-3 компа. А после ещё и счет за мастера присылают!

Ещё случай! Вызывали мастера на фирму! из-за неисправности с подключением! До этого самостоятельно пробовали перезапускать модем, роутер, компьютер и определять ip адреса - без толку! Приходит "специалист" говорит, это пробовали делать ... а это пробовали... Мммм ну не знаю. Роспишитесь у меня ещё вызов!
Я не сис админ, но настроить удалось... вот так-то!