www.sudzibas.lv IZZI Kabeltelevizija

IZZI - Kabeltelevizija

velos teikt kad neiteiktu izveleties sho kabelteleviziju, jo taa ir nekam nederiiga
pirmkaart parsvara visi kanali raustas, dazzus kanalus vispar pat nevar paskatities jo uzrada uz televizora
ka : nav piejams kanals "

Mamma 03.08.2009

Slikta uztveres zona tev. Tas ari viss.

B Bobijs 03.08.2009

Slikta latviešu valoda tev. Tas arī viss.

L Lauris 05.08.2009

Nu nez, es dzivoju tagad Lacplesa 35, agrak vel dzivoju purvciema un abas vietas bija izzi, nu ko teikt, reiz menesi uz bridi dazi kanali pazuda, bet tas praktiski nebija pamanams, tagad lietoju no viniem digitalo un varu teikt ka esmu gandriz apmierinats, jo, ja vel reikini neiekavetos tad butu pilnigi kartiba, un kad man bija problema, mestaru atsutija jau nakamaja diena un vairs problemu nav.

M makarons 06.08.2009

Es dzīvoju ķenaragā, un tiku no tā [slēpt]@#$% IZZI vaļā beidzot.. nekas labs točna nav, maksāt naudu par neko. tagad pieslēdzu viasatu, biju dzirdējis sliktas atsauksmes, bet vispār esmu baigi apmierināts (tas laikam pēc IZZI)

R Rebeka 06.08.2009

Es vēlos atslēgt IZZI, bet šie man saka, ka atslēgs tik pēc 30 dienām. tas nozīmē, ka metu naudu zemē, jo 30 dienas tāpat neskatīšos TV.

R renars 01.09.2009

man tieši tādas pašas problēmas ar to nolādēto IZZI.Zūd kanāli, nav pieejami utt.
Kad pacietības mērs būs pilns sūtīšu IZZI dillēs.

U Uldis 31.01.2010

Biju IZZI 5 gadus. Nē, laikam mazāk. 5 gadus esmu šajā dzīvoklī un provaiders bija Ultracom. Tad to IZZI pārpirka. Un katru otro mēnesi brīvdienās -5, 6, 7-dien nebija interneta. Jā, palīdzības telefons laipni atbildēja, precizēja, vai vaina nav datorā- pirmās 3 reizes klausījos, tad sapratu, ka NAV DATORA VAINA !!! Jā, pirmdien, otrdien defektu novērsa. Bet darba dienā darba laikā mājas internetu kaut kā nevajag...un tad atkal nedēļas nogale bez interneta, kad tas degoši vajadzīgs un kad puspasaulei apsolīts ka brīvdienās visu izdarīšu un uz e-pastiem atbildēšu...Kādas 5 reizes šādi solījumi, ka tas vairs neatkārtosies, bet tik un tā atkal...Tagad esmu pie BALTKOM. Maksāju kopumā par 10, 25 Ls mazāk, lejupielāde 1, 8 megaBAITI un arī brīvdienās. Lai IZZI uzkaras ar tādu servisu. Ja jums biezs maks, stipri nervi un necilas prasības, ejiet uz IZZI.
P.S. Un viņu palīdzības telefons nav Lattelekom, tā ka par zvanu ir jāmaksā papildus. :-)