www.sudzibas.lv IZZI IZZI Internets

IZZI - IZZI Internets

Kādreiz tiku noslēdzis līgumu ar tādu SIA Fastnet interneta servisa provaideri. Tajā laikā problēmu ar pieslēgumu nebija. Kādu laiku atpakaļ šo provaideri pārpirka IZZI. Kopš tā laika ir bijušas pastāvīgas problēmas ar Interneta pieslēgumu.

Pieslēgums zuda izcili bieži, sazvanīt IZZI ir ļoti, ļoti grūti. Parasti visi operatori ir aizņemti! Droši vien, ka tajā kantorī tikai kādi 2 viņi tur ir. Operatori strādā tikai pēc savas ieprogrammētās sistēmas un vienmēr centās ieskaidrot, ka problēma ir man, nevis viņiem, lai gan 100% !!! gadījumu problēma bija tieši IZZI.

Protams, pēc bojājuma pieteikšanas parasti bija jāgaida vismaz 1-2 dienas līdz kaut kas tika salabots. Taču, kā kaut kur rajonā noraustās elektrība, tā pazūd atkal un viss sākas no gala.

Tagad esmu pārtraucis līgumsaistības ar IZZI un iesaku Jums, pirms slēgt ar viņiem līgumu, padomāt divreiz!!!

J

V Vinnijs Pūks 10.08.2010

Haha, tikko kā es uzzināju, ka fastnetu pārpirkuši izzi, es pie pirmajām problēmām arī no viņa atteicos. Pēc tam vēl kādu mēnesi izzi mani vajāja, sūtot savus pārstāvjus, piedāvājot "izdevīgus nosacījumus", pāris bezmaksas mēnešus un tā.

Tik un tā beigās mani bišķiņ izčakarēja, bet es labāk tiem kretīniem samaksāju to negodīgi uzlikto soda naudu, lai man ar viņiem vairs nekādu saistību nav, un miers.

Tagad šitai iestādei ar milzīgu līkumu eju. Tagad man ir bagem, problēmu gandrīz nekādu. Ja pazūd nets, varbūt nedaudz ilgāk ir jāpagaida, kamēr sataisa, bet tas notiek ļoti reti, kādas 2 reizes pa pusgadu ir bijušas. Katrs trešais mēnesis bez maksas. Nu, viss forši :)

Un pirms līguma slēgšanas apjautājos, vai šamie ar netaisās pārdoties izzi. Par laimi, nē :D

I isq0 10.08.2010

Taspats notika ar Com4Tel .. shameejie paardevaas IZZI un kopss taa laika vienas vieniigas probleemas ... meistars jaagaida entaas dienas, un ja teiksim cilveekam jaastraadaa tai dienaa un vinnss netiek laiciigi kad tjip meistaram jaabuut shie to noformulee kaa viltus izsaukumu and uzliek 10 Ls naudas sodu.Starp citu, vienreiz pie manis bija meistars no IZZI .. viss labums saakaas ar to ka vinnss nezinaaja kas vispaar ar manu piesleegumu notiek .. taa ka visi ssitaa paarpirktaa padariissanaa vinniem nav sakaartota.

L LIVA 10.08.2010

J Jachus 10.08.2010

===KA VAR ATTEITKIES NO VINIEM BEZ SODA NAUDAS? MUMS AR MAJA CAKAREJAS NETS UN NJU JAU VAIRAK KA GADU.. VISLAIK RAKSTAM SUDZIBAS VETSULE SNAK MEISTARI EBT JEGA NEKADA ATNAK VESTULE KUR RAXTITS 20% ATLAIDITE JUMS SHOMENES UN VISS..===

Nosūtiet ierakstītu vēstuli ar lūgumu lauzt noslēgto līgumu, objektīvi paskaidrojot iemeslus. Viņiem uz tādu vēstuli būs obligāti 30 dienu laikā jāatbild. Ja atbilde ir negatīva, tad var vērsties PTAB un viņi šo lietu, visticamāk, palīdzēs atrisināt!

J Jay 10.08.2010

Arī mūsu mājā ir izzi pieslēgums. Gan digitālā TV gan "100 mb" internets. Digitālā TV darbojas bez traucējumiem, bet ar internetu var sajukt prātā, nav dienas, kad tas nepazustu. Iepriekšējā dzīves vietā bija Lattelekom 100 mb internets un televīzija. Arī Lattelekom 100 mb inetam bija uz pusi lielāks ātrums t.i. lejuplādēt tik tiešām varēja ar 10 mb/s, bet ar izzi knapi sasniedzami 6 mb/s.

I Igucis 23.01.2011

100% piekrītu, IZZI pēdējais kantoris kur griezīšos...3gadus atpakaļ knapi tiku no viņiem vaļā, braucu uz kantori rakstīju iesniegumu, skaidroju kāpēc..beigu beigās izlamājāmies vēl divi mēneši nāca kautkādi rēķini, kurus protams ignorēju.
IZZI sūds pēdējais.

A Andris 27.02.2011

Tiešām lielākais sūds, kuru jebkad esmu abonējis!!!