www.sudzibas.lv IZZI IZZI digitālā televīzija

IZZI - IZZI digitālā televīzija

Šīs firmas piedāvājums ir gaužām nekvalitatīvs, nemaz nerunājot par klientam radušos problēmu risinājumu!
Sākumā, kad pieslēdzām IZZI digitālo televīziju, raustīšanai un vēl pāris citām problēmām nepievērsām lielu uzman;ibu, jo domājām, ka tas ir tikai īslaicīgi.
Pēc laika sapratām, ka nekas nepaliek labāk, un kanāli raustās, CNN un BBC nav skaņas, un ik pa laikam signāls visiem kanāliem pazūd vispār!
Respektīvi viss ir palicis tikai sliktāk!
Jāpiebilst, ka pakalpojumu ņēmām it kā par akcijas cenu, kad pakete maksāja 9.00. Tagad maksājam jau 14Ls.
Par ko? Par tu, ka pakalpojums ir palicis 10 reizes sliktāks?
Protams, ka zvanījām, bet dotie padomi nepalīdzēja.
NESLĒDZIET LĪGUMU AR IZZI!
Viņi ir neprofesionāļi un krāpnieki savā jomā!

A anonīms 25.09.2009

Piekrītu. Arī man pēdējā laikā ir problēmas ar TV kanālu uztveršanu. Nokrišņu laikā vairākiem kanāliem pazūd attēls, citreiz pat labā laikā pāris programmas vienkārši sastingst vai tām pazūd skaņa.

M Madara 19.10.2009

Nekad nesleziet likumu ar so firmu, visnekvalitativakie pakalpojumi, neprofesionali darbinieki.Es nezinu no kurienes ir uzradies sis kantoris.Telefons vismaz vienreiz nedela nestrada, televizijas kanali pazud, internets nekvalitativs.Loti nozeloju, ka atteicos no Lattelekoma, tur nekad nebija problemas.Un tas reklamas televizija ir vienkarsi, katastofa, ka devindesmitos gados, leta un stulba.Labak vispar nebutu reklamejusies.