www.sudzibas.lv IZZI internets ir suds

IZZI - internets ir suds

Tātad nāk kautkādi cilvēki kuri piedāvā cilvēkiem gados ļoti sliktu internetu godīgi sakot viņš ir tik sūdīgs, ka nav iespējams noskatīties klipu internetā (es personīgi gribētu redzēt tos cilvēkus kuri staigā pa mājām un piedāvā savus pakalpojumus startā melojot, ka ātrums ir kautvai 1/10 no tā ko viņi tur saka...) + es gribētu pačukstēt, ka izzi firma maksā savas algas konvertos (es novēlētu jūsu firmai bankrotēt un pazust no zemes virsas un priekšnieku kurš atvēris firmu konkurē ar normālām firmām bojājot tirgu ar sūdīgu projektu, bet lielām idejām un meliem vēlētos, lai tu par visu samaksā ... Protams, ka slinkums traucē pārslēgties uz citu provaideri ... lauzt līgumu un uz šiem sliņķiem arī parazitē šis uzņēmums. Esmu jautājis arī citiem izzi interneta lietotājiem un visi kā viens sūdzās. Varētu šo firmu aizvērt uz nodokļu nemaksāšanu vien! Un ja nekas nemainīsies būs attiecīgi jārīkojas savādāk.

J

J jānis 15.02.2011

Man ir tikai labas atsauksmes par šo firmu. Viss strādā lieliski jau vairāk nekā 2 gadus. Nekādu problēmu!!

Q QWE 15.02.2011

Tak sūdzaties PTAC, johaidī. Atņems viņiem licenci un miers mājās. Tā ir pilnīgi absurda situācija, ka gadiem viens metēju kantoris čakarē kaudzei cilvēku smadzenes, taču pēdējie nekur citur šo lapu nesūdzas.

J jānis 16.02.2011

Strādā labi!!

S Santa 21.02.2011

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/1167878110.png[/IMG][/URL]

E Esesesseseseseses 21.02.2011

IZZI ir mēsls, un mēsls arī paliks! Nenovēlu nevienam šo šmaukļu kantori!