www.sudzibas.lv IZZI čakarējās IZZI pakalpojumi

IZZI - čakarējās IZZI pakalpojumi

Kas tas ir, ka vienmēr, kad tiek samaksāts rēķins, IZZI sāk čakarēties? Regulāri nerāda TV un neiet i-nets.. Lai paziņotu par tehniskām problēmām, ir jāmaksā.. Ko darīt tad, ja man nebūs tas kredīts, lai pazvanītu? Un ļoti, ļoti bieži ir tā, ka, kad pazvanu, lai paziņotu par atkārtotu tehnisku bojājumu, VISI operatori ir aizņemti.. Cik tad viņi tur ir?? Dzer kafiju un neatbild uz zvaniem.. Bet par to arī jāmaksā, lai sagaidītu, kad kādam no operatoriem atradīsies laiks.. Būtu zinājusi, ka IZZI ir ne tas labākais variants, nebūtu noslēgusi līgumu..

J jānis 30.01.2011

Derētu lasīt paziņojumus internetā un TV. Tika teikts, ka IZZI maina kabeli. Izskatās, ka izglītots esi, bet.., , , ,

K krabis 30.01.2011

Jāni, kā tad viņa var izlasīt internetā vai noskatīties TV, ja viņai neiet neviens no šiem pakalpojumiem?

Bet par pašu IZZI, tur nav ko ākstīties jāiet prom, viņi solīja, ka uzlabos pakalpojumus jau pirms gada ja ne vairāk, nekas nav pildīts. Jāiet prom, ja ir citi varianti tajā vietā, kurā dzīvo.

T Toms 30.01.2011

Zini, Liene, attiecībā uz rēķinu man tā arī bija :). Samaksāju - nākošā dienā praktiski vairs neiet. Zvanos, jēgas nekādas. Pirms kārtējā rēķina saņemšanas viss sāk darboties perfekti. :) Diezvai sagadīšanās. Man jau cits pakalpojumu sniedzējs, problēmu nav.

L Liene 30.01.2011

Jāni, izskatās, ka Tu esi izglītots :)

Krabi, drīz beigsies līgums un tad ar prieku ņemšu kādu citu pakalpojumu sniedzēju..

Tom, njā.. Saprastu, ja es tos rēķinus nemaksātu.. Vienu mēnesi vispār rēķins neatnāca.. Zvanīju un prasīju, kas par lietu.. Negribēju, lai pēc tam viņi saka, ka tā ir mana vaina, ka neesmu saņēmusi rēķinu.. Lab, ka viss nokārtojās.. Nekad vairs nekādu IZZI..

Z Zinaida 30.01.2011

U nih net ni kakovo rezona 4to nibudj ulu46atj, vedj naselenija v Laptii s kazdim dnjom stanovitsja men6e i men6e.Vi mozete zdatj tolko uhud6enie uslug, i rost tarifov.

J jānis 30.01.2011

Es esmu pat ļoti apmierinats ar IZZI internetu. Divu gadu laikā tikai vienu reizi nestrādāja, jo lielam pilsētas rajonam nebija elektrības.

Z Zinaida 31.01.2011

A togda nado bilo podracitj, ctob vremja korotatj.

E Esesesseseseseses 31.01.2011

Zinaida, Pizda Ivanovna, ubeisja ti bljadj ob stenu, suka! :D :D :D :D

I iuga 24.05.2014

Šādu interneta un TV pakalpojumu (ne)sniedzēju nenovēlētu nevienam.
Sazvanīt klientu centru nav iespējams, līgumā atrunātie pakalpojumi (tv + internets) kā minimums 2 reizes mēnesī neiet. Pāris dienas atpakaļ 33 stundas nebija ne Tv, ne interneta un izzi neliekas ne zinis par pakalpojuma neesamības kompensāciju(kas ir atrunāta līgumā)