www.sudzibas.lv IZZI Apkalpošana

IZZI - Apkalpošana

Jocīgi, bet jau otro dienu, cītīgi un ļoti uzstājīgi mēģinu sazvanīt IZZI, lai noskaidrotu, kāpēc ir tāda atsūtītā rēķina aplamība, diemžēl, visu laiku man ierakstā atbild, ka VISI operatori ir aizņemti. Nesaprotu, kāpēc, kad IZZI klientam vajag ar viņiem sazināties, šāda iespēja tiek liegta, bet, kad IZZI mēģinā kārtējo reiz iesmērēt kādu no saviem pakalpojumiem, tad nu mums viņi ir jāuzklausa???

S Silva 24.11.2009

Vajag rēķinu apstrīdēt rakstiski, jo telefonsaruna tāpat nebūs pierādījums, ja kas.

L Liene 25.11.2009

Ja, Tev jadodas uz klientu centru, jo tur tev bus jaraxta vel iesniegums, kapec Tev liekas, ka rekina ir kkas nepareizs!!!IZZI ir fui!:(

A Aigars 05.12.2009

Anna varbūt vienkārši tu esi blondīne :) kapēc mani nekad neviens nekur nav apčakarējis??? Varbūt tapēc kad atšķirībā no daudziem es rubīju ko es parakstu :D

M Mario 11.12.2009

Pif Paf

L latvijasvaldība 12.12.2009

DIRSĀ NAHUJ TOS IZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII BĻAGJ LAI IET DIRST JOBANIJI PEŽEVATI AHUJENNA BLE PIEVDAAVAAJA SAVUS HUJOVOS PAKALPOJUMUS A ES SLOTU DIRSAA UN SIE LIDOA PA 3 STAAVA LOGU :D;)

M Madeira 22.12.2009

tad nu gan tev ir plašs vārdu krājums-LAMĀJOS BRĪVI!nedomāju, ka publiskā telpa ir tā vieta, kurā vajadzētu tādiem vārdiem ko noniecināt.
Laikam pēc šī ieraksta sajuties šausmīgi, , kruts"!?, atradies te varonis, uzbrukt cilvēkiem, kas neizdomā piedāvājumu, bet gan tikai dara savu darbu, piedāvājot to.Katrs pelna pats savu iztiku!!!
godīgi sakot, slikti sametās no tava komentāra...

R Raivo 12.01.2010

Lasi, ka var lauzt līgumu, nemaksājot naudas sodus-

U Uldis 31.01.2010

Biju IZZI 5 gadus. Nē, laikam mazāk. 5 gadus esmu šajā dzīvoklī un provaiders bija Ultracom. Tad to IZZI pārpirka. Un katru otro mēnesi brīvdienās -5, 6, 7-dien nebija interneta. Jā, palīdzības telefons laipni atbildēja, precizēja, vai vaina nav datorā- pirmās 3 reizes klausījos, tad sapratu, ka NAV DATORA VAINA !!! Jā, pirmdien, otrdien defektu novērsa. Bet darba dienā darba laikā mājas internetu kaut kā nevajag...un tad atkal nedēļas nogale bez interneta, kad tas degoši vajadzīgs un kad puspasaulei apsolīts ka brīvdienās visu izdarīšu un uz e-pastiem atbildēšu...Kādas 5 reizes šādi solījumi, ka tas vairs neatkārtosies, bet tik un tā atkal...Tagad esmu pie BALTKOM. Maksāju kopumā par 10, 25 Ls mazāk, lejupielāde 1, 8 megaBAITI un arī brīvdienās. Lai IZZI uzkaras ar tādu servisu. Ja jums biezs maks, stipri nervi un necilas prasības, ejiet uz IZZI.
P.S. Un viņu palīdzības telefons nav Lattelekom, tā ka par zvanu ir jāmaksā papildus. :-)