IZZI - Aģenti

Kāpēc Izzi aģenti vienkārši nevar nomierināties? Pie manis vismaz vienu reizi nedēļā nāk un piedāvā to internetu.. lūdz lai es laužu līgumu ar savu interneta firmu, saka ka atmaksās līguma laužšanu. Pēdējā laikā vienkāršī sāku ignorēt; apnika būt laipnam. Vienreiz ieradās pat pēc plkst. vienpadsmitiem.

Kādu dienu pat painteresējos par Izzi, neko nēesot dzirdēdams par viņiem iepriekš. Aizsūtu jautājumu caur viņu mājas lapu. Rakstīts ka atbilde atnāks dienas laikā. Nedēļu vēlāk man uz mobilo (kontaktējoties bija jānorāda numurs) piezvana Izzi apkalpošanas meitene, sakarā ar manu jautājumu. Vienīgais ko atceros tā teica "ņemsi vai nē?"

D D. 24.11.2009

Pilnība piekrītu. Sāk jau apnikt ik mēnesi tas zvans pie durvīm un izzi "menedžeru" piedāvajumi pāriet pie viņiem, sakot, ka pakalpojums maksās lētak un būs kvalitatīvaks.
Piemetināu, ka biju izzi klients vairāku gadu garumā un to kvalitātes, maksas un atruma uzlaboanu ka neredzēju tā neredzēju.
Plus jautājums, vai, ja izplata reklāmu sādā formā, vai ieprieks ar dzīvokļa īpanieks nav jābrīdina par sādu "menedžeru" ierasanos?

M Mareks 09.03.2010

Kas viņus sauc par aģentiem, kas par diedelniekiem!!!

I Imants 09.03.2010

Lētāk kā tad, pēc laika pacels cenu un tad varēsi, kost pirkstos un lai pārslēgtu līgumu jālauž vecais par ko jāmaksā 50ls, cilvēki esiet apdomīgi, pirms saistieties ar krāpniekiem!!!

Q QWE 30.01.2011

Vienam no tādiem aģentiem, kurš atļāvās svētdienā 9 no rīta piezvanīt pie durvīm (jau 2. reizi nedēļas laikā) vienkārši pateicu, ka ja vēlreiz mani traucēs ar saviem sūdiem, dabūs pa purnu. Vairs neviens no šitā kantora nav nācis. Līdzīga problēma bija arī ar Baltcom jefiņiem, bet tiem kaut kā ātrāk pieleca, ka varbūt pietiks pie vienām un tām pašām durvīm n-reizes zvanīties.