www.sudzibas.lv Izoterms.Izoterms Būve Nēejiet tur strādāt.

Izoterms.Izoterms Būve - Nēejiet tur strādāt.

Pirms doties uz pārrunām SIA Izoterms par Būvdarbu vadītāja vakanci,iesaku visiem pretendentiem izlasīt šo. Esmu būvdarbu vadītājs ar lielu pieredzi un stāžu,esmu daudz ko redzējis Latvijas būvniecības biznessa,bet to kas notiek Izotermā neiztur nekādu kritiku.Algas tiek kavētas mēnešiem,pat oficiālās daļas,nerunājot pat par pārējo,uz jautājumu kad būs alga,atbilde ir viena un tā pati "Pašlaik nav naudas,piekdien izmaksāsim obligāti",un tā tas turpinās nedēļu aiz nedēļas,pat uz Jaungada svētkiem strādniekiem bija parādā vel par oktobra mēnesi.Stratēģija ir vienkārša ,darbiniekam kompānija ir parādā lielu summu,un protams ka darbiniek cerot kādreiz saņemt savu aldziņu,tic solījumiem ,un turpina strādāt.Attieksme pret darbiniekiem ir kā pret vergiem.Ja tu esi tomēr izlēmis iekulties šājā kompānijā,tad tev jābut gatavam strādāt tikai par solījumiem,jo kompānijas vadība uzskata ka nevis tev viņi ir parādā par izpildīto darbu,bet tu esi viņiem parādā par to ka tev ir darbs.
Ar Cieņu bijušais SIA Izoterms upuris.

T

Inženieris 29.01.2014

Algas būvdarbu vadītājiem pie viņiem arī niecīgas, tāpēc arī pastāvīgi tiek meklēti jauni kadri.