Izitai Kļaviņa - Izitai Kļaviņa

Aicinu neuzticēties juristei Izitai Kļaviņai. Pārbaudīju uz savas ādas, ka Izita Kļaviņa ir krāpniece, kas veiksmīgi uzdarbojas biedrības "Marta" paspārnē. Esiet uzmanīgi - no Jums izkrāps visu naudu, un Jūs paliksiet bešā.

I

D drtgf 28.01.2014

Uzmanieties no Izitas Kļaviņas, ļoti nekompetenta un māk ar cilvēkiem manipulēt, SIA Saulkrastu komunālserviss viņu algo savos negodīgajos darījumos.

L Leo& 16.05.2015

Esmu saskāries, melīga neapreiķināma, bez jebkādas morāles -ja gribat zaudēt procesu stabīli klauvejiet pie viņas durvīm, paliksiet bez biksēm un zaudesiet ticību tiesu sistēmai ka tādai.

K Kristine Dem 20.08.2016

Jau esmu saskārusies! Tagad sadarbojos spēcīgu juristu, lai Izitas nelikumības neizplatās tālāk!
p.s.tas saistībā ar Saulkrastu komunālserviss.

N norch 19.11.2018

Pilnīgi nepiekrītu izteiktajiem apgalvojumiem! Man ir bijusi lieliska sadarbība ar Izitu Kļaviņu kā juristi, varu apgalvot pilnīgi pretējo: atbildīga, pieredzējusi juriste, kura iedziļinās lietas būtībā. Ja kāds ir zaudējis procesu, pieļauju, ka pie vainas ir nesakārtotā likumdošanā vai paša klienta nemākulība.