www.sudzibas.lv Izīrētājs Izīrē melīgs krāpnieks

Izīrētājs - Izīrē melīgs krāpnieks

Kalnciema 150 mājas izīrētājs Alfrēds (tel. nr. 29831726) 1) stāsta brīnumu lietas, nedara neko 2) mājas apsaimniekošana no viņa puses principā nav (sēta lūžņu pilna, mauriņš pļauts reizi pusotrā mēnesī, izsmēķi visur)3) ir ar pilnīgi citu mentalitāti, "izpratni" par lietām 4) pēc savas patikas atslēdz īrniekiem elektrību 5) īrniekiem draud 6) pie jebkuras izdevības cenšas "izzondēt" izīrēto māju, cenšas viņā iekļūt, arī ar cigaretēm rokās. Ejot garām visu laiku skatās logos 7) viss, kas mājā ir taisīts, ir taisīts aplam un ar makroflex (pat kola grīda (!) ) 8) aizliedz sētā braukt vairāk kā vienai mašīnai, lai "neizbradā zālienu", tajā pat laikā pats katru dienu met lokus pa zāli ar mašīnu 9) apmelo īrnieku ciemiņus un pašus īrniekus, vajadzības gadījumā arī savu sievu (!) 10) sola izdarīt brīnumu lietas- ieguldīt īres naudu mājas remontā, uztaisīt remontu, lai viss ir zolīdi- tikai runas 11) ja kas nepieciešams lūr logos, dauzās postiem, ja durvis nav aizslēgtas nāk iekšā bez klauvēšanas 12) pats piedomā komunālo maksājumu summas 13) visā kopumā ir melīgs, absolūti slinks krāpnieks, kurš tikai runā (katru dienu ko citu, kā izdevīgāk), visdrīzākais vnk garīgi slims, bīstams apkārtējajiem, agresīvs. Labāk pameklējiet kādu citu dzīves vietu ;) murgs!