Izīrētājs - Krāpšana

Ss-portālā rakstītais - dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.?
Izrādījās, ka nestrādā gāzes plīts un pandēmijas laikā varējām ņemt pusdienas no kafejnīcas līdzņemšanai, kas ir ļoti dārgi + papildus elektrības izmaksas + maksu par elektrības plītiņu.
Papildus: drošības nauda - divas īres maksas 230+230 eiro.
Ja izīrētajā dzīvoklī ir vecs 60 gadu televizors un veci dīvāni, kuri nepārtraukti čīkst.
Tad jāsaprot, ka 2 mēnešu drošības nauda ir domāta, lai izkrāptu naudu viltīgi uzrakstot īres līgumu.

Krāpšana

Izrādijās, ka nestrādā gāzes plīts

Krāpšana

ss-portālā Glūdas iela 8-68 rakstīts - Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.?
Izrādījās, ka nestrādā gāzes plīts nestrādā.
Drrošības nauda - 460eiro.
Ja ir vecs 60 gadu televizors un veci dīvāni, kuri nepārtraukti čīkst.
Tad jāsaprot, ka 2 mēnešu drošības nauda ir domāta, lai izkrāptu naudu ar viltīgi uzrakstot īres līgumu. Izīrētāja pierādīt, ka grīda ir netīra un Īres līgums paredz, ka 60 eiro var atņemt no Drošības naudas, ja nododot dzīvokli tas nav rūpīgi sakārtots.