Dzivoklju izireshana interneta

Nesen izdevaas noiret pieklaajigu dzivokli Rigaa,par sapraatigucenu 120 ls,karstais udens utt.Taa bija veiksme jo daudzus dzivoklju iziretajus ir parnemusi alkatiba.Vienu gan varu pateikt.Kameer mees,irnieki busim gatavi maksat 200 ls par dzivokli nekas nemainisies.Pie siis nenormaali augstaas dzivoklja ires ir novedushi laucinieki kas bariem ir apseedushi Riigu.Brauciet tak atpakalj!

A Aigars 13.04.2008

Nepiekrītu tēzei par lauciniekiem! Tāda izteikšanās ir diskriminācija un būtu jāsoda!

K Krista 09.06.2008

Varbut pats tads laucnieks kadreiz biji ja skraidi pa pilsetu un mekle dzivokli iresanai? Un tagad baidies ka atbrauks cis tads "laucinieks" un bus labaks par tevi?

D Dina 09.06.2008

Nu piekrītu, tā ir diskriminācija! Taču uzcel sev dzīvokļu māju un neraudi, nu ir tāds laucinieks, bet katram ir iespēja dota kaut ko sasniegt, un tikai tāpēc ka vienkārši cenas par dzīvokļiem ir vienkārši slimas, nav jāvaino citi, ka laicīgi nespēj attapties!!!

A Aleksandrs 19.10.2008

Nevari maksat 200, sedi savos laukos, nav ko aizdirst musu dzivoklus un bojat mebeles, jo par to ir atrunata maksa.Ja pa dargu, nem banka kreditu un dzivo mierigi, nevajag muzigi klejot no vietas uz vietu letumu meklejot.

F FAKTS 19.10.2008

Pilnīgi piekrītu par lauciniekiem! Pamet vecāku majas un savu zemi skrien uz Rigu pēc vieglākas dzīves. Tracina tie laucinieki.

A Aleksandrs 19.10.2008

Vini nav redzejusi tadus cenrazus savaa derevnjaa, kurina krasnis maksa tikai par elektribu, tiekot pilseta, no krana silts udens, kurinat nevajag-silti, kad atnak rekini, sie esot soketi, kadas summas???Tad zog mantas, laizas prom pa kluso neapmaksajot savus rekinus.Nu nevarat tadu dzivi pavilkt, sezat, tiesam savos laukos un klusejiet.

E elina 19.10.2008

Kada starpiba no kurienes Tu esi nacis, visiem ir vienadas tiesibas!Tracina sie aprobezotie komentari...

A Aleksandrs 19.10.2008

Ari pienakumi visiem vienadi, iesaku publicet tadu skraiditaju no dzivokla uz dzivokli vardu un uzvardu, lai citi neapdedzinaas un tadus nelaiz dzivoklos.

E elanakraib 18.04.2012

piekritu, tadu skraiditaju no dzivokla uz citu dzivokli cilveku ir pietiekosi...tads notikums atgadijas ar mani[[[[izireju istabu puisim uz gadu]////varda;roberts stabins///per.kods.030579-100118////vai tas istais per, kods nezinu, vins nevarot radit, jo ta iegadajas mebeles uz vina varda.uzrakstija uz lapas savus datus...bija labi, maksaja uz prieksu, bardaku taisija istaba, bet nu tadi dator cilveki laikam ir///tas bija///2011g.---julija mans irnieks robertins., uzvilka labako zaketi, kaklasaiti, kreklu///aizbrauca tales zilajas-----nesamaksajot par istabu/////un pats galvenais ar dzivokla atslegam/////vareja jau iemest paskastite atlegas..ta ka uzmanatieis no sada tipina..runas dotibas loti labas, augstaka izglitiba/////veciem cilvekiem uzreiz ieiet uzticiba...bet viena bilde vina man aizkeras fotoaparata///////skataties atceraties so cilveku..