www.sudzibas.lv Izīrētājs Neskaidrības un īres līguma vilcināšana

Dzīvokļa izīrēšana - Neskaidrības un īres līguma vilcināšana

Labvakar.
Vēlos saprast vienu lietu. Īrēju dzīvokli, 140 eiro mēnesī plus.. Nodzīvots mēnesis, bet saņemot komunālo pakalpojumu summas par iepriekšējo mēnesi, izīrētājs, pieprasa uzreiz par tekošo mēnesi, par šo mēnesi, īres naudu. Gribēju zināt, vai tā var, ja komunālie ir par iepriekšējo mēnesi.
P. S.
Īres līgums vēl aizvien nav sagatavots un atvests, lai gan tika brīdināts, ka vajag līgumu un bez līguma nevar.

really? 08.04.2019

Diezgan logiski,ka iiri maksa uz prieksu un komunalos lai nebutu pec tam samaksaats/izterets aprekins jataisa maksa tad,kad konkreti ir zinams cik daudz kas ir paterets iepriekseja menesii!

L Lietоtājvārds 08.04.2019

Tak mēnesi jau nodzīvoji, tātad komunālie atnāca par tavu mēnesi? Un īres maksa jāmaksā uz priekšu. Daudz tādu, kas tēlo duraciņus un pëc tam aiztinas neko nesamaksājot

jacek 08.04.2019

Dzīvojamās telpas lietošanas vienīgais pamats īrniekam vai apakšīrniekam ir dzīvojamās telpas īres vai apakšīres līgums. (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 20.12.2004. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2005.)

Nav līguma, nav samaksa par dzīvokli. Ja izīrētājs vēlas lai pasūdzas (ar viņam izrietošajām sekām), bet Jūs pameklējiet godīgu izīrētāju.

Ventilators 08.04.2019

Te izpaliek jūsu stāsta sākums. Kā jau te minēja daži, tad standartā prasa pirmo un pēdējo mēnesi.. tas ir 280eiro kopā. Komunālie.. nu īsti to par tekošo nevar samaksāt, jo patēriņš var būt dažāds, protams, ja nav vienojušies par konstantu summu.

Iesaku pašlaik nemaksāt, kamēr nav līgums.
Ieasku prasīt līgumu vēlreiz un rakstiski un vēl labāk e-pastā "Bijām vienojušies, ka būs un tagad jau ir tāds datums utt." Lai jums ir rakstisks pierādījums. Ja viņš neatbild iesaku, jau meklēt citu vietu, jo visticimāk mēģinās izspiest naudu pēc iespējas vairāk. Ļoti labi, ja nekas tāds nenotiks.

Izmest no dzīvokļa viņš jūs nevar. Bet šajā variantā es slēdzeni mainītu, jo kādu dienu var durvis palikt aizslēgtas :) Katrā ziņā nekādu telefonisku vienošanos.. tam jābūt kaut kur pierakstītam.