www.sudzibas.lv Izīrētājs Izīrē neeksistējošu īpašumu, kurš neeksistē

Dzīvokļa izīrēšana - Izīrē neeksistējošu īpašumu, kurš neeksistē

Persona vārdā Māris Pozdņaks (Maris Pozdnaks) , kurš pats sevi dēvē par "nekustamo īpašumu enģeli" piedāvā īrēt ļoti labus dzīvokļus par izdevīgām cenām. Iesākumā vinš sola, ka esošie īrnieki dzīvokli atbrīvots pēc mēneša un tādēļ to apskatīt būs iespējams tikai pēc nedēļas, taču pastāvot iespēja par 100 - 200 eur veikt dzīvokļa rezervēšanu un būt pirmajam uz īres tiesībām. Viss it kā ļoti ticami, tiek atsūtīts īres un drošības naudas līgumi. Drošības naudu esot iespējams nodot vai nu klātienē tiekoties, vai pa ar pārskaitījumu. Ja tikšot veikts pārskaitījums, tad sludinājumu no ss.lv uzreiz izņemšot. Taču pēc drošības naudas apmaksas diemžēl sludinājums netik izņemts un, kad pamēģinam zvanīt no cita numura - joprojām tiek pieņemta drošības nauda par dzīvokļa īres pirmtiesībām, kā arī šī persona sola, ka mēs būsim pirmie uz dzīvokļa apskati un tiesībām to īrēt. Tas nozīmē, ka vai nu krāpnieks drošības naudu neatgriezīs, vai plāno rezultātā piedāvāt citus īres dzīvokļus, kas neatbilst sākotnējai vienošanās. Esiet lūdzu uzmanīgi saskarsmē ar šo ļoti daiļrunīgo personu un uzmanieties iesaistīties ar viņu jebkādos darījumos. Telefons. 28612422 privātais konta numurs: lv79unla0050005290100 uzņēmums, kura vārdā viņš darbojas: sia”minicard”reģ. Nr. Lv40003838830

N

A a_s 07.08.2019

Sveiki!
Kāda situācija ar šo džeku? Vai ir pieejami sīkāki dati, lai iesniegums policijā būtu likumam atbilstošs? Arī ir iemaksāta nauda no mūsu puses par dzīvokļa rezervāciju, atbildes nav, varbūt kāds variet pievienot viņa datus- personas kodu, adresi, jeb ko, kas ir zināms!

A Agriss321 30.08.2019

Viņš Itkā bieži tusē pie savas māsas Juglā.

G Gez 07.08.2019

Māris Pozdņaks, personas kods 200785-11707. Viņš turpina čakarēt cilvēkus: tie, kas uzraksta iesniegumu policijā un policija sāk viņu meklēt, tiem viņš samaksā naudu un noslēdz izlīgumu. Kur viņš ņem naudu? Da čakarē nākošos.
Viņam jau ir bijušas vismaz divas tiesas un vēl kādas ir rindā. Tiesa viņam nekā nevar izdarīt, jo ir noslēgts izlīgums un otrām kārtām - summas ir pārāk mazas, lai liktu cietumā. Ja ir vēlme iesēdināt, tad 1) nevajag nekādā gadījumā parakstīt izlīgumu; 2) apkrāptajiem būtu jāapvienojas un būtu jāprasa policijai apvienot lietas, lai summa palielinātos virs minimālās algas

A a_s 07.08.2019

Vai ir kāda nozīme, kur tieši raksta iesniegumu? :)
Varbūt kādā iecirknī jau ir vairāki iesniegumi un būs vislabāk iesniegt tieši tur?

G Gez 08.08.2019

Iesniegums jāraksta policijas iecirknim pēc dzīves vietas. Viņi pēc tam iekšēji nosūta uz attiecīgo iestādi, kas tālāk darbojas ar lietu. Par lietu apvienošanu - es labāk ieteiktu runāt jau ar prokuroru, tad, kad būs ierosināta lieta. Mēs mēģinājām apvienot lietas, rakstījām iesniegumu, bet policija atmeta atpakaļ. Droši vien šamie negrib čakarēties. Mūsu lietu vadīja Rīgas raj. prokurore - Agnija Zvirgzdiņa. Varbūt, ir jēga parunāt ar viņu. Jāzvana uz prokuratūras telefonu un jālūdz savienot.