www.sudzibas.lv Izīrētāji/ Dzīvokļa Maskavas iela 281 Draudi, iebiedēšana un krāpšana no izirētāju puses

Izīrētāji/ Dzīvokļa Maskavas iela 281 - Draudi, iebiedēšana un krāpšana no izirētāju puses

Tiem kas meklē dzīvokli, liels ieteikums uzmanīties no dzīvokļa Maskavas iela 281 -34, izīrēta starpnieka Ludmilas Fjodorovas, negodīgas,krāpnieciskas izīrētājas.
2015. gadā septembrī ar savu civilvīru ievācāmies šajā dzīvoklī iepriekš ar dzīvokļa tiešo saimnieku Dmitriju Fjodorovu vienojoties par remonta nosacījumiem. Bijām vienojušies, ka ja gadījumā tehnika vai santehnika nobrūk novecojuma rezultātā par to remontu maksā izīrētājs, savukārt ja bojājumus radam mēs, tad to labojam mēs par saviem līdzekļiem.
Tā kā, pats dzīvokļa saimnieks Dmitrijs Fjodorovs dzīvo un strādā ārzemēs viņa prombūtnes laikā visu kārto viņa māte Ludmila Fjodorova.
Mums radās situācija, kad salūza veļas mašīna, durvis neveras vaļā un ir deguma smaka, bet pati mašīna darbojas. Kad ziņojām par šo problēmu viņa pirmkārt atteicās apmaksāt remontu (par ko vienojāmies pašā sākumā), noliedz jebkādu šāda veida vienošanos, atsakās samazināt īres maksu un pat nepiedāvā šādu variantu (kaut gan līgumā ir norādīts, ka mums ir tiesības prasīt īres maksas samazinājumu, ja kaut kas tiek labots par mūsu līdzekļiem).
Mēģinot atrisināt šo situāciju mierīgā ceļā ar viņu nav iespējams, jo viņa pat neuzklausa jebkāda veida argumentus, turklāt apmeloti tajā, ka mēs visu laužot ( kaut gan nekas nebija salauzts) un nesam viņai vienigi zaudējumus.

Savukārt es no Ludmilas Fjodorovas saņēmu draudus par to, ka man būšot nepatikšanas un ar mani fiziski izrēķināsies drošības dienesta darbinieki ( Bankas Norvikbanka darbinieki, kur viņa strādā) un viņa uzrakstīšos dokumetu un viltošot manu parakstu par to, ka es viņai esmu parādā 2000.00 EUR.

Nevienam nenovēlu nokļūt līdzīgā situācijā un iesaistīties jebkāda veida darījumos ar šo personu.
Pirmo reizi sastopos ar tik zemiskiem cilvēkiem kuri mēģina iebiedēt, draud un apmelo, un kuri domā tikai par savu labumu, kuri netaisās uzņemties nekādas saistības un pretī tikai gaida naudu.

Lūdzu uzmanieties no šādiem cilvēkiem.

P Pretenzija Pretenzija 02.02.2017

Kāpēc negriezies policijā ar iesniegumu par šādiem draudiem?

K Kristīne89 13.04.2017

Griezos. Bet tur teica ka īsti neko darīt nevar.

L Lepnā Lavīze 02.02.2017

Ziņojiet arī viņas bankas vadībai! www.norvik.lv ir kontakti!

Nav www.norvik.lv! https://www.norvik.eu/lv/contacts-requisites

Vai varat iesniegt servisa slēdzienu, ka veļas mašīna sabojājusies nevis pārslodzes dēļ, bet tieši novecojuma rezultātā?

K Kristīne Alkšāre 13.04.2017

Rakstiskā veidā nē, bet meistars runāja ar izīrētāju pa tālruni, tad kad atnāca remontēt. Un protams veļas mašīna nebija sabojājusies mūsu vainas dēļ. Viņai bija pārdedzis durvju slēdzis. Un kā vēlāk izrādījās veļas mašīna ir kalpojusi 20 gadus.

Latviešu tautas 03.02.2017

BondsBonds 04.02.2017

Vai tad veļas mašīna nepilda savas funkcijas? ? ? Kopumā izklausās pēc kaut kādas izrēķināšanās.Neticu.

K Kristīne Alkšāre 13.04.2017

Mazgāt viņa mazgāja, bet veļu izņemt no viņas nevarēja, jo slēdzis bija pārdedzis un durvis netaisījās vaļā.

Latviešu tautas 05.02.2017

А не организовать ли Людмиле массовую травлю через горячих телефон Nоrvik banka? Пущай руководство банка знает как их сотрудники ведут себя в быту, угрожая применением силы со стороны их службы безопасности...

6704 1100

Cienījamā Kristīne Alkašāre, piezvāni man, palīdzēšu Jums. Jums būs svetki. Varāt paņemt vīru.

Latviešu tautas 11.02.2017

И куда её звонить? В Сейм или прямо в Еврокомиссию?

C cera1970 12.03.2017

Ну и приложить фотографии в какое состояние можно привести Евро ремонт, где пыль и грязь за диваном превратилась в плесень, а холодильник новый в ржавую рухлядь и ещё у неё претензии? А всё из-за чего сыр бор? Обвинить порядочного человека, чтобы не отдавать долги. Свинья - она и в Африке свинья! За клевету надо в суд на неё подать-одним словом нет никакой порядочности! У этой крысины!

Позноните мне я Ваш клитор поласкаю...

C cera1970 12.03.2017

Я поражаюсь людям. Столько сразу дерьма лить на человека. Я бы таких квартирантов вообще не пускала, которые ломают мои вещи, а потом ещё грязью обливают. И пишет, что живёт там с 2015 года, за два года всю технику можно загадить, которая не дешево стоит, и если уже хозяйка там такая плохая,чего же раньше не ушли? Покупайте себе квартиру и устраивайте себе бардак. Я уже на таких тоже насмотрелась. Она себе уже подписала этим комментарием , думаю, что навряд- ли кто-то пустит к себе в квартиру. Я бы точно не пустила...

Latviešu tautas 12.03.2017

Так видать её муж Димке отказал (видать на мужиков не тянет), вот хозяйка и беситься...

Людка, а Людка...Ты знаешь кто Я?

Latviešu tautas 12.03.2017

Её ужасная жизнь?